Margaret śpiewa dla Smerfów - zobacz teledysk

Do rozgłośni radiowych oraz serwisów streamingowych trafił najnowszy singel Margaret - "Blue Vibes". Piosenka promuje film "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski".
 

Autorami piosenki są Joakim Buddee, Ingrid Hägglund, Margaret oraz Dimitri Stassos. Utwór został wyprodukowany przez Joakima Buddee, autora największych przebojów Margaret, w tym debiutanckiego „Thank You Very Much”. Margaret ma na koncie dwie płyty długogrające, w tym album nagrany w towarzystwie Matta Duska. Singel „Cool Me Down” pokrył się w Szwecji złotem, w Polsce – podwójną platyną.

„Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” to animowana komedia dla całych rodzin.

W wiosce Smerfów wszyscy mają swoje zadania. Co jednak robić ma Smerfetka? Jedyna dziewczyna w całej grupie niebieskich leśnych stworków postanawia wyruszyć na poszukiwanie koleżanek. Podczas wyprawy, w którą wybiera się ze swymi niebieskimi przyjaciółmi, oddala się poza wioskę i gubi w pełnym niebezpieczeństw lesie, a każdy ich krok śledzi Gargamel… Wyprawa Smerfów doprowadzi do odkrycia największej tajemnicy Smerfów… Film w kinach od 26 maja.

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski - zwiastun

Więcej o: