"To hardkorowe uderzenie w polską służbę zdrowia". Zobaczcie, jakie gwiazdy zagrają u Patryka Vegi

Patryk Vega jest najbardziej kasowym polskim reżyserem 2016 roku. Zdradził, że w "Botoksie" zagrają m.in. Grażyna Szapołowska i Sebastian Fabijański.

- To hardkorowe uderzenie w polską służbę zdrowia – przyznał reżyser w jednym z wywiadów. - Film powstał na podstawie wyznań lekarek, z którymi spędziłem kilka miesięcy i myślę, że po raz pierwszy służba zdrowia zostanie pokazana tak mocno i bezkompromisowo - dodał.

Przy krótkometrażowym filmie „Czerwony punkt” reżyser do ostatniej chwili utrzymywał w tajemnicy, że zagrał u niego Ewan McGregor. Za chwilę mają ruszyć zdjęcia do „Botoksu”, najnowszego filmu Vegi, i reżyser postanowił podzielić się na swoim profilu facebookowym zdjęciami z prób aktorskich.

Od niedawna wiadomo, że w filmie zagrają Olga Bołądź, Piotr Stramowski, Agnieszka Dygant oraz Tomasz Oświeciński, którzy współpracowali z nim przy serii "Pitbull" i "Służbach specjalnych". Teraz wiemy, że do obsady "Botoksu" dołączyła dwójka kolejnych aktorów – Grażyna Szapołowska oraz Sebastian Fabijański.

Fabijański wystąpił już w jednym filmie Vegi, w „Pitbullu. Niebezpieczne kobiety” zagrał niezrównoważonego psychicznie członka motocyklowego gangu. W wywiadach aktor przyznawał, że praca z Vegą była czymś w rodzaju jazdy na rollercoasterze, jego powrót sugeruje więc, że Fabijański zechce to powtórzyć. Grażyna Szapołowska wystąpi u Vegi po raz pierwszy.

Premierę „Botoksu” zaplanowano na 29 września 2017. 

A teraz zobacz: Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Więcej o:
Komentarze (38)
"To hardkorowe uderzenie w polską służbę zdrowia". Zobaczcie, jakie gwiazdy zagrają u Patryka Vegi
Zaloguj się
 • sw.stefan

  Oceniono 18 razy 14

  Żeby tylko dźwięku nie skopał jak zazwyczaj,...

 • Gustaw Piorun

  Oceniono 30 razy 12

  Vega kręci filmy dla mas z prostotą równą oraniu pola. Zero wrażliwości, zero własnego punktu widzenia. Mówi o tym o czym wszyscy już wiedzą: zepsucie, zawiść i megalomania Polaków. Skoro tylko takich tematów dotyka, też pewnie jest takim samym hipokrytą.

 • 2jajeczny

  Oceniono 10 razy 10

  Szkoda że nie kręcili tego filmu w przychodni rejonowej NFZ Warszawa Mokotów przy Malczewskiego 47. To by był zajebisty hardkor i horror zarazem.

 • eustachy_sromotny

  Oceniono 14 razy 8

  Vega to taki Smarzowski dla "ubogich". Nasłuchuje się różnych plotek o policji, służbach specjalnych, a teraz o służbie zdrowia i kręci z tego filmy. Pierwszy serial mu jeszcze wyszedł, ale reszta to już żenada. Szkoda, że go na kręcenie "Smoleńska" nie wzięli. Nadawałby się :P

 • louisciffer

  Oceniono 10 razy 6

  filmografia upada, jeżeli gnioty Vegety stają się przebojami.

 • kalowiec

  Oceniono 11 razy 5

  Film powstał na podstawie wyznań lekarek, z którymi spędziłem kilka miesięcy.... pytanie, gdzie spędzał te kilka miesięcy? w ich sypialniach czy na szpitalnych kozetkach?

 • radosny_franciszek

  Oceniono 14 razy 4

  ciekaw jestem kto go tak lansuje , przecież jego filmy są do bani...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX