"To hardkorowe uderzenie w polską służbę zdrowia". Zobaczcie, jakie gwiazdy zagrają u Patryka Vegi

Patryk Vega jest najbardziej kasowym polskim reżyserem 2016 roku. Zdradził, że w "Botoksie" zagrają m.in. Grażyna Szapołowska i Sebastian Fabijański.

- To hardkorowe uderzenie w polską służbę zdrowia – przyznał reżyser w jednym z wywiadów. - Film powstał na podstawie wyznań lekarek, z którymi spędziłem kilka miesięcy i myślę, że po raz pierwszy służba zdrowia zostanie pokazana tak mocno i bezkompromisowo - dodał.

Przy krótkometrażowym filmie „Czerwony punkt” reżyser do ostatniej chwili utrzymywał w tajemnicy, że zagrał u niego Ewan McGregor. Za chwilę mają ruszyć zdjęcia do „Botoksu”, najnowszego filmu Vegi, i reżyser postanowił podzielić się na swoim profilu facebookowym zdjęciami z prób aktorskich.

Od niedawna wiadomo, że w filmie zagrają Olga Bołądź, Piotr Stramowski, Agnieszka Dygant oraz Tomasz Oświeciński, którzy współpracowali z nim przy serii "Pitbull" i "Służbach specjalnych". Teraz wiemy, że do obsady "Botoksu" dołączyła dwójka kolejnych aktorów – Grażyna Szapołowska oraz Sebastian Fabijański.

Fabijański wystąpił już w jednym filmie Vegi, w „Pitbullu. Niebezpieczne kobiety” zagrał niezrównoważonego psychicznie członka motocyklowego gangu. W wywiadach aktor przyznawał, że praca z Vegą była czymś w rodzaju jazdy na rollercoasterze, jego powrót sugeruje więc, że Fabijański zechce to powtórzyć. Grażyna Szapołowska wystąpi u Vegi po raz pierwszy.

Premierę „Botoksu” zaplanowano na 29 września 2017. 

A teraz zobacz: Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Więcej o: