Machulski wraca z nową komedią kryminalną. Są pierwsze zdjęcia z filmu "Volta"

Od premiery "Ambassady", ostatniego kinowego filmu Juliusza Machulskiego, mijają już cztery lata. Teraz dystrybutor przedstawia nam fotosy z najnowszej produkcji reżysera - "Volta".

Głównym bohaterem filmu będzie Bruno Volta, mistrz rozwiązywania zagadek potrafiący przejrzeć ludzi na wylot. Pewnego dnia jego znacznie młodsza partnerka, Agnieszka, w niecodziennych okolicznościach poznaje Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczą, bardzo cenną rzecz. Volta, jak na łotrzyka przystało, nie może przepuścić milionowej okazji. Razem z ochroniarzem Dychą postanawia odebrać Wiki niezwykły przedmiot. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bo dziewczyna jest godnym przeciwnikiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z FILMU >>

W obsadzie zobaczymy m.in. takich aktorów jak: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska, Katarzyna Herman, Cezary Pazura, Robert Więckiewicz, Tomasz Kot, Andrzej Zieliński, Jacek Braciak i Michał Żurawski.

Zdjęcia do "Volty" zakończyły się we wrześniu zeszłego roku. Ich autorem jest Arkadiusz Tomiak ("Karbala", "Obława"), muzykę skomponował Bartosz Chajdecki ("Bogowie", "Jestem mordercą"). Plenery były kręcone w Lublinie, Janowcu, Kazimierzu nad Wisłą oraz w Warszawie. Film będziemy mogli obejrzeć w kinach od 7 lipca.

A teraz zobacz: Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Więcej o:
Komentarze (39)
Machulski wraca z nową komedią kryminalną. Są pierwsze zdjęcia z filmu "Volta"
Zaloguj się
 • racionalist

  Oceniono 23 razy 19

  Machulski niech powtorzy sukcesy Vabank i Seksmisji - bo to byly rzeczywiscie sukcesy.

 • pjck

  Oceniono 11 razy 11

  Sukces Vabanku będzie trudno powtórzyć komukolwiek.

 • amorvertical

  Oceniono 18 razy 8

  Nie powtórzy, bo nie rozumie, że scenariusz Kilera był autorstwa Wereśniaka. I na tym polegał sukces. Potem go wyrolował, próbował powtórzyć pod własnym nazwiskiem i kicha. Potem znów i znów kicha. A Ambassada to już kicha totalna. Nic to go nie nauczyło. Pisze dalej. Tylko w Polsce kino komercyjne chcą tworzyć twórcy "kina autorskiego". Paranoja. Machulski ostatni dobry film zrobił 25 lat temu. Kupa czasu.

 • av99

  Oceniono 13 razy 7

  Skoro jest Pazura, to może lepiej zmienić tytuł z "Volta" na "Cudowna patelnia"?

 • wd_40

  Oceniono 26 razy 6

  To się nie powtórzy. Dla mnie killer to syf. To taki vega inaczej.Zaczynał się już wtedy chłam dla osiedlowych przygłupów i ich vampów patrz stadionowych prymitywów i buraków. Potem się po tym ten wereśniak wybił i wreżyserował wccudzysłowiu trochę dna i tak to się kręci

 • art_102

  Oceniono 18 razy 4

  Pazura? - nie dość, że facet w każdym filmie gra jedną taką samą manierą, to nie zatrudnia się takich skompromitowanych gości!

 • bylypisior

  Oceniono 8 razy 4

  Stazysta nie dał rady.
  Czy ten Volta jest mistrzem rozwiazywania zagadek czy lotrzykiem. Owszem moze byc obojgiem ale opis jest kompletnie mylacy.

 • adds01

  Oceniono 7 razy 3

  W pplskic filmach uparcie upycha się wypalone "gwiazdy" i innych starców zamiast zrobić coś świeżego z młodym pokoleniem.. ja na to nie pójdę do kina.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX