Machulski wraca z nową komedią kryminalną. Są pierwsze zdjęcia z filmu "Volta"

Od premiery "Ambassady", ostatniego kinowego filmu Juliusza Machulskiego, mijają już cztery lata. Teraz dystrybutor przedstawia nam fotosy z najnowszej produkcji reżysera - "Volta".

Głównym bohaterem filmu będzie Bruno Volta, mistrz rozwiązywania zagadek potrafiący przejrzeć ludzi na wylot. Pewnego dnia jego znacznie młodsza partnerka, Agnieszka, w niecodziennych okolicznościach poznaje Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczą, bardzo cenną rzecz. Volta, jak na łotrzyka przystało, nie może przepuścić milionowej okazji. Razem z ochroniarzem Dychą postanawia odebrać Wiki niezwykły przedmiot. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bo dziewczyna jest godnym przeciwnikiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z FILMU >>

W obsadzie zobaczymy m.in. takich aktorów jak: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska, Katarzyna Herman, Cezary Pazura, Robert Więckiewicz, Tomasz Kot, Andrzej Zieliński, Jacek Braciak i Michał Żurawski.

Zdjęcia do "Volty" zakończyły się we wrześniu zeszłego roku. Ich autorem jest Arkadiusz Tomiak ("Karbala", "Obława"), muzykę skomponował Bartosz Chajdecki ("Bogowie", "Jestem mordercą"). Plenery były kręcone w Lublinie, Janowcu, Kazimierzu nad Wisłą oraz w Warszawie. Film będziemy mogli obejrzeć w kinach od 7 lipca.

A teraz zobacz: Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Więcej o: