Naprawdę piękny hołd dla Carrie Fisher na 40-lecie "Gwiezdnych wojen". Trudno powstrzymać wzruszenie

W ramach obchodów 40. rocznicy "Gwiezdnych wojen" twórcy serii spotkali się z fanami w Orlando. Zabrakło zmarłej w zeszłym roku Carrie Fisher. Przyjaciele jednak o niej nie zapomnieli i upamiętnili ją we wzruszający sposób.

Na zdjęciu, do którego pozowali oryginalni członkowie obsady - Harrison Ford i Mark Hamill - oraz twórca "Gwiezdnych wojen" George Lucas i szefowa Lucasfilm Kathleen Kennedy, Carrie Fisher zastąpiła jej córka, Billie Lourd.

 

Młoda aktorka, którą także można było oglądać w "Gwiezdnych wojnach", jest prawdopodobnie nieprzypadkowo ubrana w białą sukienkę. To nawiązanie do stroju, w jakim w pierwszej trylogii można było najczęściej oglądać księżniczkę Leię.

Podczas panelu dyskusyjnego z udziałem fanów, Billie Lourd podzieliła się radą, którą dała jej matka: Jeśli życie nie jest zabawne, jest po prostu prawdziwe, a to jest nie do zaakceptowania.

Twórcy "Gwiezdnych wojen" zaprezentowali także wideo z archiwalnymi materiałami. Przebija z niego humor i dystans, jaki miała do siebie Carrie Fisher. Nie zabrakło ciepłych słów skierowanych w stronę aktorki, wypowiadanych nie tylko przez odtwórców ról Hana Solo i Luke'a Skywalkera, ale także m.in. reżysera J.J. Abramsa, z którym Fisher pracowała na przy filmie "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy".

 

Pierwsza nakręcona część serii - "Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa Nadzieja" miały premierę 25 maja 1977 roku. Była nominowana do Oscara m.in. w kategorii najlepszy film. Zdobyła sześć statuetek.

 

Najnowszy film z serii ("Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi") będzie miał premierę w grudniu tego roku. Zobaczymy w nim także Carrie Fisher.

A teraz zobacz: Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Więcej o: