Juliusz Machulski powraca z filmem "Volta". Postawił na silne kobiety [ZWIASTUN]

Zapowiada się dobra polska komedia kryminalna. Wreszcie jest - zwiastun najnowszej produkcji Juliusza Machulskiego.

Głównym bohaterem filmu będzie Bruno Volta, mistrz rozwiązywania zagadek potrafiący przejrzeć ludzi na wylot. Pewnego dnia jego znacznie młodsza partnerka, Agnieszka, w niecodziennych okolicznościach poznaje Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczą, bardzo cenną rzecz. Volta, jak na łotrzyka przystało, nie może przepuścić milionowej okazji. Razem z ochroniarzem Dychą postanawia odebrać Wiki niezwykły przedmiot. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bo dziewczyna jest godnym przeciwnikiem.

Obejrzyj zwiastun filmu:

 

W obsadzie zobaczymy m.in. takich aktorów jak: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska, Katarzyna Herman, Cezary Pazura, Robert Więckiewicz, Tomasz Kot, Andrzej Zieliński, Jacek Braciak i Michał Żurawski.

Zdjęcia do "Volty" zakończyły się we wrześniu zeszłego roku. Ich autorem jest Arkadiusz Tomiak ("Karbala", "Obława"), muzykę skomponował Bartosz Chajdecki ("Bogowie", "Jestem mordercą"). Plenery były kręcone w Lublinie, Janowcu, Kazimierzu nad Wisłą oraz w Warszawie. Film będziemy mogli obejrzeć w kinach od 7 lipca.

A teraz zobacz: Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Więcej o:
Komentarze (23)
Juliusz Machulski powraca z filmem "Volta". Postawił na silne kobiety [ZWIASTUN]
Zaloguj się
 • 0ya

  Oceniono 15 razy 13

  >> W obsadzie zobaczymy m.in. takich aktorów jak:
  nie pisz tak na polskim w szkole, bo dostaniesz pałę.

 • big_gadu

  Oceniono 10 razy 8

  Pokażcie proroczy film "Kołysanka" !

 • lekarzzewsi

  Oceniono 6 razy 4

  Po Ambasadzie, trochę się boję. Gdzie czasy Vabanków...? Machulski jest, trochę, jak Lucas - co kiedyś było dobre nie sprawdza się dziś.

 • impala_1967

  Oceniono 12 razy 4

  Ciekawostka... Klikam pierwszy raz w łapkę przy czyimś komentarzu i pokazuje się komunikat "już oceniałeś". Halo, admin, czy ktoś czuwa nad naszymi kontami? Czyżby to samo co na wykopie? I żąda ponownego logowania mimo tego że jestem dopiero co zalogowana. Podejrzana sprawa!

 • Pierre Dolpis

  Oceniono 7 razy 3

  to to pikuś.
  z Berczyńskim to dopiero szykuje się komedia kryminalna!
  jej reżyserem jest św. Antoni Smoleński patron wszystkich obłąkanych.

 • pi_sz

  Oceniono 23 razy 3

  To jest tak słabe, że aż smutne

 • ch00

  Oceniono 2 razy 2

  Wiki? Tę Wikę, tej Wice. Proste, prawda?
  Swoją drogą plakaty reklamujące ten film to totalne dno. Zdjęcia aktorów ułożone w jakieś V, czy to coś mówi o filmie? Ech, gdzie się podziała polska szkoła plakatu...

 • Andrzej Duxa

  Oceniono 12 razy 2

  Machulski nakrecil dwa filmy genialne (seksmisja, kingsajz) i dwa b. dobre (vabank I/II), potem juz bylo coraz gorzej, wliczajac w to drewnianego, bedacego popluczyna po genialnej mlodosci rezysera, kilera (I/II); moze jeszcze kiedys nawiaze do czasow swietnosci, ale na to na razie sie nie zanosi - widac tu analogie do wielu wybitnych zespołów rockowych z lat 60-80 tych XX w., ktore wszytsko co najlepsze tworzyły w poczatkowych latach dzialalnosci a potem najczesciej odcinaly kupony

 • yosemitesam

  Oceniono 6 razy 2

  Ten na głównej to przecież Silnoręki !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX