Są pierwsze zdjęcia z nowego "Morderstwa w Orient Expressie". Zagra m.in. Johnny Depp

W Internecie, za pośrednictwem portalu Entertainment Weekly, pojawiły się zdjęcia z nowej ekranizacji słynnego kryminału Agathy Christie. Reżyserem filmu jest Kenneth Branagh.

Osiem zdjęć udostępnionych przez 20th Century Fox przedstawia takich aktorów jak: Kenneth Branagh wcielający się w detektywa Herculesa Poirot, Johnny Depp w roli Edwarda Ratchetta, Michelle Pfeiffer jako pani Hubbard i Judi Dench, która gra księżniczkę Dragomiroff. W filmie pojawią się także Penelope Cruz, Daisy Ridley, znana z "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy" oraz Josh Gad, którego ostatnio mogliśmy oglądać w najnowszej odsłonie filmu "Piękna i Bestia" Disneya.

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z FILMU >>

Wydana w 1934 roku książka Agathy Christie śledzi losy słynnego detektywa Herculesa Poirot. Historia opowiada o pasażerach luksusowego pociągu, którzy z powodu śnieżycy zostają w nim uwięzieni. W pociągu dochodzi do tajemniczego morderstwa szanowanego biznesmena, które postanawia rozwikłać belgijski detektyw.

"Morderstwo w Orient Expressie" było już kilkukrotnie ekranizowane. Najsłynniejszy jest film Sidneya Lumeta z 1974 roku z Albertem Finneyem w roli głównej. Następna adaptacja została wyprodukowana dla telewizji w 2001 roku, gdzie detektywa Poirot zagrał Alfred Molina.

Premiera najnowszego filmu "Morderstwo w Orient Expressie" ma się odbyć 24 listopada.

A teraz zobacz: "Strażnicy Galaktyki vol. 2", "Obcy: Przymierze" i nowi "Piraci z Karaibów". Oto najważniejsze premiery maja

"Strażnicy Galaktyki vol. 2", "Obcy: Przymierze" i nowi "Piraci z Karaibów". Oto najważniejsze premiery maja

Więcej o: