Są pierwsze zdjęcia z nowego "Morderstwa w Orient Expressie". Zagra m.in. Johnny Depp

W Internecie, za pośrednictwem portalu Entertainment Weekly, pojawiły się zdjęcia z nowej ekranizacji słynnego kryminału Agathy Christie. Reżyserem filmu jest Kenneth Branagh.

Osiem zdjęć udostępnionych przez 20th Century Fox przedstawia takich aktorów jak: Kenneth Branagh wcielający się w detektywa Herculesa Poirot, Johnny Depp w roli Edwarda Ratchetta, Michelle Pfeiffer jako pani Hubbard i Judi Dench, która gra księżniczkę Dragomiroff. W filmie pojawią się także Penelope Cruz, Daisy Ridley, znana z "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy" oraz Josh Gad, którego ostatnio mogliśmy oglądać w najnowszej odsłonie filmu "Piękna i Bestia" Disneya.

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z FILMU >>

Wydana w 1934 roku książka Agathy Christie śledzi losy słynnego detektywa Herculesa Poirot. Historia opowiada o pasażerach luksusowego pociągu, którzy z powodu śnieżycy zostają w nim uwięzieni. W pociągu dochodzi do tajemniczego morderstwa szanowanego biznesmena, które postanawia rozwikłać belgijski detektyw.

"Morderstwo w Orient Expressie" było już kilkukrotnie ekranizowane. Najsłynniejszy jest film Sidneya Lumeta z 1974 roku z Albertem Finneyem w roli głównej. Następna adaptacja została wyprodukowana dla telewizji w 2001 roku, gdzie detektywa Poirot zagrał Alfred Molina.

Premiera najnowszego filmu "Morderstwo w Orient Expressie" ma się odbyć 24 listopada.

A teraz zobacz: "Strażnicy Galaktyki vol. 2", "Obcy: Przymierze" i nowi "Piraci z Karaibów". Oto najważniejsze premiery maja

"Strażnicy Galaktyki vol. 2", "Obcy: Przymierze" i nowi "Piraci z Karaibów". Oto najważniejsze premiery maja

Więcej o:
Komentarze (17)
Są pierwsze zdjęcia z nowego "Morderstwa w Orient Expressie". Zagra m.in. Johnny Depp
Zaloguj się
 • minkat

  Oceniono 23 razy 19

  Kenneth Branagh wyglada jak Buffallo Bill, a nie Poirot.

  Poza tym faktycznie, niezla obsada.

 • krynolinka

  Oceniono 13 razy 13

  W pociągu dochodzi do tajemniczego morderstwa szanowanego biznesmena, które postanawia rozwikłać belgijski detektyw. Na pewno to był "szanowany" biznesmen ?

 • cezarykaminski

  Oceniono 5 razy 5

  Boję się. Już widzę kolesi w gangsterskich amerykańskich kapeluszach. Zaraz któryś wyciągnie karabin maszynowy i zacznie egzekucję? Seria z kultowym Davidem Suchetem imponowała dbałością o szczegóły w scenografii i kostiumach. No i Suchet - niezrównany.

 • patatajmiauhau

  Oceniono 7 razy 5

  Pierwsze zdjęcia z „Morderstwa w Super Expressie". Obsada świetna!

 • ilka.b

  Oceniono 3 razy 3

  David Suchet, jest Herkulesem Poirot nie wyobrażam sobie kogoś innego w tej roli!

 • gazeta1960

  Oceniono 1 raz 1

  Nigdy nie rozumiałem (i chyba nie zrozumiem) idei kręcenia "remakeów" i nagrywania "coverów" piosenek. Stwórz coś własnego - jeden z drugim - a nie opieraj się na cudzych dokonaniach. Swoją drogą taka dawna "Mucha" zawierała wg. mnie dużo większy ładunek emocji, niż ta nowa z Jeffem Goldblumem. Ale co kto lubi. Może tak "Pół żartem, pół serio" z Pazurą i Dodą? No i o Karolaku zapomnieć w obsadzie nie wolno...

 • dorry

  Oceniono 1 raz 1

  Zapomnieliscie napisać o Olivii Colman...

 • apollo1966

  Oceniono 3 razy 1

  Obsada wyborna, reżyser też sprawdzony. Czy nowa ekranizacja dorówna tej Sidneya Lumeta z 1974 r.? A może nawet ją przewyższy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX