"Botoks". Mamy pierwsze zdjęcia najnowszego filmu Patryka Vegi

Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego filmu twórcy "Pitbulla" i "Służb specjalnych". W najnowszej produkcji reżyser Patryk Vega rozprawia się z polską służbą zdrowia.

"Botoks" ma opowiadać o autentycznych historiach silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, zmagających się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i
problemami. Poza porządną dawką emocji i napięcia twórcy obiecują, że w filmie będzie również dużo humoru charakterystycznego dla Patryka Vegi.

Vega jest znany z tego, że do każdej kolejnej produkcji przygotowuje się bardzo dogłębnie. Podobnie jest w przypadku "Botoksu".

To poparty wielomiesięcznymi wywiadami, wstrząsający obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek w Polsce. Z ich opowieści wyłonił się porażający scenariusz, ukazujący problemy służb medycznych, jak i współczesnych kobiet.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z FILMU "BOTOKS" >>

Jaka jest fabuła filmu? W murach szpitala splatają się losy czterech kobiet. Daniela jest bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielką koncernu farmaceutycznego. Magda pracuje jako ginekolog położnik specjalizujący się w dokonywaniu aborcji. Patrycja jest poukładanym, światowej sławy chirurgiem, której życie rozsypuje się, gdy dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem, który jest (zgodnie z opisem od producenta filmu) zaprzeczeniem mężczyzny. Ostatnia bohaterka, Beata, jest lekarką SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego i uzależnia się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu.

W główne postaci kobiece wcielą się: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke i Marieta Żukowska. Partnerować im będą: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Wojciech Machnicki i Grażyna Szapołowska.

Zdjęcia do "Botoksu" realizowane są w Warszawie, Paryżu, Kopenhadze oraz w Kenii. Film wchodzi do kin 29 września 2017.

A teraz zobacz: "Strażnicy Galaktyki vol. 2", "Obcy: Przymierze" i nowi "Piraci z Karaibów". Oto najważniejsze premiery maja

"Strażnicy Galaktyki vol. 2", "Obcy: Przymierze" i nowi "Piraci z Karaibów". Oto najważniejsze premiery maja

Więcej o: