"Botoks". Mamy pierwsze zdjęcia najnowszego filmu Patryka Vegi

Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego filmu twórcy "Pitbulla" i "Służb specjalnych". W najnowszej produkcji reżyser Patryk Vega rozprawia się z polską służbą zdrowia.

"Botoks" ma opowiadać o autentycznych historiach silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, zmagających się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i
problemami. Poza porządną dawką emocji i napięcia twórcy obiecują, że w filmie będzie również dużo humoru charakterystycznego dla Patryka Vegi.

Vega jest znany z tego, że do każdej kolejnej produkcji przygotowuje się bardzo dogłębnie. Podobnie jest w przypadku "Botoksu".

To poparty wielomiesięcznymi wywiadami, wstrząsający obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek w Polsce. Z ich opowieści wyłonił się porażający scenariusz, ukazujący problemy służb medycznych, jak i współczesnych kobiet.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z FILMU "BOTOKS" >>

Jaka jest fabuła filmu? W murach szpitala splatają się losy czterech kobiet. Daniela jest bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielką koncernu farmaceutycznego. Magda pracuje jako ginekolog położnik specjalizujący się w dokonywaniu aborcji. Patrycja jest poukładanym, światowej sławy chirurgiem, której życie rozsypuje się, gdy dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem, który jest (zgodnie z opisem od producenta filmu) zaprzeczeniem mężczyzny. Ostatnia bohaterka, Beata, jest lekarką SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego i uzależnia się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu.

W główne postaci kobiece wcielą się: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke i Marieta Żukowska. Partnerować im będą: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Wojciech Machnicki i Grażyna Szapołowska.

Zdjęcia do "Botoksu" realizowane są w Warszawie, Paryżu, Kopenhadze oraz w Kenii. Film wchodzi do kin 29 września 2017.

A teraz zobacz: "Strażnicy Galaktyki vol. 2", "Obcy: Przymierze" i nowi "Piraci z Karaibów". Oto najważniejsze premiery maja

"Strażnicy Galaktyki vol. 2", "Obcy: Przymierze" i nowi "Piraci z Karaibów". Oto najważniejsze premiery maja

Więcej o:
Komentarze (20)
"Botoks". Mamy pierwsze zdjęcia najnowszego filmu Patryka Vegi
Zaloguj się
 • martazmijka

  Oceniono 20 razy 18

  Dobrze byłoby zadbać o dźwięk. Niektóre dialogi w dotychczasowych filmach kompletnie niezrozumiałe.

 • cunt_destroyer

  Oceniono 15 razy 15

  znowu beda dowcipy ukradzione z internetu i dzwiek tak slaby, ze potrzeba napisow?

 • lord_of_the_ducks

  Oceniono 7 razy 7

  Panie Vega, niech pan weźmie do filmu prawdziwych dźwiękowców, a nie jak dotychczas amatorów po tygodniowym kursie korespondencyjnym. Poza Last Minute w każdym Pana filmie nie można zrozumieć połowy dialogow.

 • kasiata_v

  Oceniono 9 razy 3

  fajnie, tylko niby silne kobiety, a z tego co piszą, rozwala im się życie przez to że faceci albo giną, albo je zdradzają. Nie zrozumiałe to dla mnie.

 • amorvertical

  Oceniono 8 razy 2

  Patryk Vega i humor. Przecież ten zakompleksiony gościu ma poczucie humoru rąbane piłą spalinową poprawione kilofem. Nie róbcie jaj w dziale sprzedaży

 • Ar Tur

  0

  Botoks (2017) Cały Film Online dostępny w Internecie!

  cinema-hd.pl/botoks-caly-film

 • Elżbieta Krawczyk

  0

  zróbcie coś z dzwiekiem w polskich filmach , bo trzeba będzie zmienic na napisy, nic nie można zrozumieć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX