Reżyser "Dnia świra" wraca po sześciu latach przerwy z nowym filmem. W obsadzie Marcin Dorociński

Aktor Marcin Dorociński zamieścił wpis, w którym zdradził, że reżyser Marek Koterski przygotowuje się do nakręcenia nowego filmu. Znamy jego tytuł oraz nazwiska gwiazd, które w nim zagrają.

Marcin Dorociński udostępnił zdjęcie ze scenariuszem, na którego pierwszej stronie możemy zobaczyć tytuł najnowszej produkcji Marka Koterskiego - "7 uczuć". Nie wiemy jeszcze, czego będzie dotyczyć fabuła filmu, możemy natomiast wywnioskować, że wystąpi w nim właśnie Dorociński (w roli "Aldka").

Aktor w poście oznaczył również nazwiska innych gwiazd, które mają pojawić się w obsadzie. Są to Andrzej Chyra, Robert Więckiewicz, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Michał Koterski, Małgorzata Bogdańska, Adam Woronowicz, Sonia Bohosiewicz, Cezary Pazura, Piotr Gąsowski, Edyta Herbuś, Izabela Dabrowska, Marta Chodorowska, Łukasz Simlat i Gabriela Muskała. Jak dodał Dorociński w jednym z komentarzy - to jeszcze nie koniec obsadowych aktualności.

Jak zaznaczył aktor na końcu wpisu - scenariusz nowego filmu Koterskiego jest genialny, reszta jednak owiana jest tajemnicą.

Pod postem Dorocińskiego pojawiła się fala pozytywnych komentarzy fanów oraz oczywiste pytania - kto tym razem wcieli się w rolę Adasia Miauczyńskiego, czyli kultowej już postaci wykreowanej w filmach Koterskiego. W gorących słowach o zbliżającej się produkcji filmu wypowiedziało się także kilkoro wspomnianych aktorów.

Marek Koterski jest znany m.in. z nakręcenia takich filmów jak "Nic śmiesznego", "Dzień świra", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" i "Baby są jakieś inne". Nie wiadomo, póki co, kiedy ruszą zdjęcia do "7 uczuć" oraz kiedy można się spodziewać kinowej premiery.

A teraz zobacz:

Zobacz wideo
Więcej o: