Byliśmy na planie "Botoksu" Patryka Vegi: To będzie mój najostrzejszy film [WIDEO]

Odwiedziliśmy plan filmu "Botoks". Porozmawialiśmy z Patrykiem Vegą, Agnieszką Dygant, Sebastianem Fabijańskim i Tomaszem Oświecińskim.

Film "Botoks" będzie opowiadać o autentycznych historiach silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, zmagających się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami. 

- Sukces ostatniego "Pitbulla" pokazał, że tak naprawdę kobiety chcą tego typu kina. Myślę, że świat się zmienia i to, co się dzieje tutaj za oknem pokazuje, że kobiety są wkurzone i mają dosyć tego "słodkiego pierdzenia na kanapie" i chcą kina, w którym będą mogły oglądać mocne, wyraziste bohaterki, które nie są waniliowymi postaciami z komedii romantycznych, tylko są skomplikowanymi, pełnokrwistymi postaciami kobiecymi - mówi Patryk Vega.

Vega jest znany z tego, że do każdej kolejnej produkcji przygotowuje się bardzo dokładnie. Podobnie jest w przypadku "Botoksu". Poza porządną dawką emocji i napięcia twórcy obiecują, że w filmie będzie również dużo humoru charakterystycznego dla Patryka Vegi.

W główne postaci kobiece wcielają się: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke i Marieta Żukowska. Partnerować im będą: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Wojciech Machnicki i Grażyna Szapołowska.

Zdjęcia do "Botoksu" realizowane są w Warszawie, Paryżu, Kopenhadze oraz w Kenii. Film wejdzie do kin 29 września 2017.

Więcej o: