Patryk Vega nakręci "Kobiety mafii". Zdradził nam szczegóły fabuły [TYLKO U NAS]

Chociaż reżyser "Pitbulla" niedawno dopiero zaczął zdjęcia do swojej nowej produkcji "Botoks", już teraz zapowiada kolejne dwa seriale i film. Przeczytajcie, co powiedział nam o "Kobietach mafii".

Patryk Vega znany jest z bardzo szybkiej i dokładnej organizacji pracy. Aktorzy i członkowie ekipy, którzy wcześniej nie mieli z nim do czynienia, często początkowo są zaskoczeni tempem, jakie narzuca reżyser. Jak się okazuje, Vega nie zamierza zwolnić ani na chwilę. Niedługo skończy zdjęcia do "Botoksu" i zaraz po jego premierze, 29 września, rusza z kolejnymi.

Według słów reżysera już w 2018 roku będziemy mogli obejrzeć przynajmniej jego dwie kolejne produkcje. Pierwszą będzie 10-odcinkowy serial "Botoks. Kobiety rządzą światem", w którym zostaną rozwinięte wątki z kinowej wersji. Drugą będzie film pt. "Kobiety mafii", który odsłoni międzynarodowe operacje Centralnego Biura Śledczego, a jego głównymi bohaterami po raz kolejny będą kobiety. 

- W filmie "Kobiety mafii" po raz pierwszy pokażę przestępczość zorganizowaną z punktu widzenia kobiet - zdradził nam Vega. - Na potrzeby tego filmu spotykałem się z kobietami, które robiły przeróżne rzeczy - handlowały narkotykami na międzynarodową skalę, były zamieszane w znane napady, jak ten na Wólce Kosowskiej - dodał.

Od kilku miesięcy wiemy, że Vega nie wyreżyseruje kolejnej części "Pitbulla", ale mówi się, że "Kobiety mafii" mogą być jego nieoficjalną kontynuacją, tym razem jednak skupiającą się nie na policjantkach, a na żonach gangsterów. 

Ich historia będzie łamać pewien schemat. Początkowo obserwujemy film sensacyjny z punktu widzenia mężczyzn. Po czym, w czterdziestej minucie, następuje zatrzymanie całej grupy i do więzienia idzie sto kilkadziesiąt osób. Od tej pory obserwujemy akcję z punktu widzenia pięciu bohaterek, które zostały na wolności. Dla przykładu, jedna próbuje przejąć interes po mężu, druga ucieka z facetem, którego nie udało się zatrzymać.

Podobnie jak w przypadku "Botoksu" Vega planuje nakręcić serial rozwijający fabułę "Kobiet mafii". Premiera obu seriali będzie miała miejsce na platformie ShowMax.

Kinowa premiera "Kobiet mafii" ma odbyć się już 23 lutego 2018 roku.

"Strażnicy Galaktyki vol. 2", "Obcy: Przymierze" i nowi "Piraci z Karaibów". Oto najważniejsze premiery maja

Więcej o: