Robert Górski i Mikołaj Cieślak - znamy ich z "Ucha prezesa", teraz zostali gwiazdami dubbingu

Robert Górski i Mikołaj Cieślak, twórcy kultowego Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz cieszącego się gigantyczną popularnością serialu "Ucho prezesa", dołączyli do obsady dubbingu komedii animowanej "Gru, Dru i Minionki"!

Robert Górski wciela się w postać Baltazara Bratta, nowego superzłoczyńcy, noszącego fioletowe garnitury z poduszkami i żującego różową gumę balonową. Tak przy okazji, właśnie ukradł największy brylant świata. Mikołaj Cieślak użycza natomiast głosu Dru, odnalezionemu po latach bratu bliźniakowi Gru. W postać Gru – jak zawsze – wciela się Marek Robaczewski. Towarzyszyć im będą setki żółtych Minionków.

 

Świat poznał Minionki w 2010 roku, kiedy do kin weszła przebojowa komedia „Jak ukraść księżyc?”. Poznaliśmy w niej nie tylko żółte Minionki, które od tego czasu stały się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli popkultury, ale także tajemniczego Gru. To właśnie w nim Minionki dojrzały wzór do naśladowania i potencjalnego szefa.

Od tego czasu do kin trafiły kolejne filmy o Minionkach – „Minionki rozrabiają” oraz „Minionki”. Ten ostatni stał się jednym z największych przebojów w historii; do dziś jest drugą najbardziej dochodową animacją i jedenastym najlepiej zarabiającym filmem na świecie.

30 czerwca do kin wejdzie kolejny film o przygodach Minionków. W komedii „Gru, Dru i Minionki” oprócz znanych postaci pojawią się także zupełnie nowi bohaterowie: Dru, odnaleziony po latach brat bliźniak Gru, który będzie chciał przeciągnąć Gru ponownie na stronę zła. Poznamy także Baltazara Bratta, złoczyńcę, który skradnie największy brylant świata.

Więcej o:
Komentarze (5)
Robert Górski i Mikołaj Cieślak - znamy ich z "Ucha prezesa", teraz zostali gwiazdami dubbingu
Zaloguj się
 • dooj_ci_w_hoope

  Oceniono 5 razy 5

  Jak ukraść ksiezyc - mamy tego swoja wersję z dwoma ancymonami, czy to też bedą minionki, czy przeminionki...

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 2 razy 2

  Prezes na tablicach, prezes na drabince i teraz prezes w kinie...

 • homesicalien

  Oceniono 2 razy 2

  Na głowie Górskiego Beyerdynamic DT235 - tanie niezłe słuchawki.

 • zebra-0

  Oceniono 1 raz 1

  Przecież to nie pierwszy dubbing Roberta Górskiego, ani Mikołaja Cieślaka. A tytuł sugeruje jakby to dzięku Uchu prezesa ich zaproszono do dubbingu :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX