Netflix wypuszcza nowy serial o nastolatkach z lat 90. Przebije 'Stranger things'?

Sentyment do lat 80. pomógł przebić się 'Stranger things'. Nic dziwnego, że przyszła kolej na następną dekadę. Zdjęcia do 'Everything sucks!' już trwają.

To jest ten moment, kiedy następne pokolenie może poczuć się odrobinę staro. Nowy serial Netflixa 'Everything sucks!' osadzony jest w 1996 roku - na pewno więc nostalgia do lat 90. może mu pomóc w zdobyciu widzów.

Zresztą dokładnie o to chodzi jego twórcom. Jak powiedzieli w oficjalnym wystąpieniu scenarzysta Ben York Jones i reżyser Michael Mohan:

Niektóre z naszych ulubionych seriali wszech czasów - ''Cudowne lata'', ''Happy Days'', ''Różowe lata 70.'', ''Luzaki i kujony'' - pokazywały minione ery oddalone o 20 lat od daty produkcji. Myślimy, że lata 90. to świetny czas, żeby przypomnieć, jak wyglądało liceum, moda, muzyka i tamten nastrój, tak jak to wszystko pamiętamy: nie sensacyjne, nie rozmyte, a desperackie, niezdarne, szczere, serdeczne i ekscytujące.
 

O czym będzie ''Everything sucks!''?

10 półgodzinnych odcinków serialu będzie pokazywać perypetie uczniów liceum w Oregonie. Dzieciaki będą członkami szkolnego kółka teatralnego i audiowizualnego. Czekające ich przygody na pewno nie zostawią nikogo obojętnym - serial został zakwalifikowany jako komedio-dramat.

 

Obsada ''Everything sucks!'' 

Jest spora szansa, że tę nową ferajnę wszyscy pokochają tak samo, jak kapitalne dzieciaki ze ''Stranger things''. W rolach głównych zobaczymy Peyton Kennedy, znaną z ''American Fable'' i Jahi Winstona, który zagrał w ''The New Edition Story''. Wcielą się w Kate Messner i Luke'a O’Neila. U ich boku zagrają Sydney Sweeney, Elijah Stevenson, Rio Mangini i Quinn Liebling.

 

Kiedy premiera?

Premiera nowego serialu przewidziana jest na 2018 rok. Oczekiwanie można sobie osłodzić drugim sezonem ''Stranger things'' oraz trzecim ''Pełniejszej chaty'', czyli kontynuacji kultowego serialu ''Pełna chata''.

A TERAZ ZOBACZ:

Wiedzieliście, że te światowe gwiazdy też wystąpiły w konkursie Eurowizji?

Więcej o:
Komentarze (9)
Netflix wypuszcza nowy serial o nastolatkach z lat 90. Przebije 'Stranger things'?
Zaloguj się
 • eintracht75

  Oceniono 7 razy 3

  Zaden serial nigdy nie przebije "Cudownych lat".

 • niskolatajacyninja

  Oceniono 3 razy 1

  Lata 90-te to ostatnia dekada, która miała jeszcze własną odrębną tożsamość, cechy wyróżniające. Ba, w Polsce I połowa była zupełnie inna niż druga!

  Potem wszystko zrobiło się beżowe, nijakie i takie same. Między rokiem 2007 i 2017 nie ma żadnej różnicy. Takie same filmy, taka sama muzyka, takie same gry. Zmieniają się trochę obyczaje, w tym chyba najbardziej moda wśród młodych dziewcząt. Gdyby w 2007 gimnazjalistka przyszła do szkoły w ultrakrótkich spodenkach i kabaretkach, ktoś wezwałby rodziców. Ale to w sumie też detale, nieporównywalne z różnicą w modzie pomiędzy 1990 a 2000. Na chłopaka ubranego a la lata 2000 nikt obecnie nie zwróciłby uwagi. Komedie Lubaszenki z tego okresu ogląda się prawie jak kino współczesne.

 • monikaaleksandra

  Oceniono 10 razy -2

  Co wy wiecie. Kto pisze te artykuły??? Nic nie przebije "Moje tak zwane życie" i :Dzień za dniem". O Beverly Hills z uprzejmości nie wspomnę...

 • dirspacha

  Oceniono 6 razy -4

  Tymczasem w POLSCE:

  W sprawie Noakowskiego 16 pani prezydent zwróciła się o przekazanie dokumentacji. Przeprowadzałem z nią wielogodzinne rozmowy na temat Noakowskiego 16. Była bardzo zainteresowana i pytała o wszystkie szczegóły.

  – zeznał Bajko.

  Słowa b. szefa BGN to potwierdzenie poniedziałkowych zeznań innych świadków rpzed Komisją Weryfikacyjną. Były pracownik warszawskiego ratusza, Krzysztof Śledziewski zeznał w poniedziałek, że BGN przekazywało dokumentację na temat Noakowskiego 16. Dziś Bajko powtórzył, że o sprawie reprywatyzacji, Hanna Gronkiewicz-Waltz, wiedziała „wszystko”.

  W sierpniu 2016, prezydent Warszawy, w jednym z wywiadów, stwierdziła, że nic nie wiedziała o tym co dzieje się z reprywatyzacją.

  – pytał Paweł Lisiecki, członek Komisji Weryfikacyjnej.

  Tych informacji nie ma w GW, nie ma ich też w TVN24

 • smierdzacy_narodowcowy_smiec

  Oceniono 17 razy -7

  Dla kogo to będzie sentymentem? Bo raczej nie dla widza mającego lat kilkanaście. A jeśli ktoś, kto pamięta lata '90 ogląda seriale o nastolatkach, to chyba powinien się zastanowić nad sobą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX