Kto zagra Bonda w najnowszym filmie o agencie 007? Mogliśmy się tego spodziewać...

Agentem 007 mieli zostać Tom Hiddleston lub Emilia Clarke. Ale żadne z nich nie zagra w "Bondzie 25".

Spekulacje o tym, kto zagra w kolejnym “Bondzie” pojawiły się od razu po premierze “Spectre”. Daniel Craig, który wcielał się w postać Agenta 007 od 10 lat, stwierdził, że nie weźmie udziału w kolejnej produkcji. - Wolałbym się pociąć, niż zagrać Bonda ponownie - wyznał.

Po tym oświadczeniu fani Agenta 007 zaczęli zastanawiać się kto zastąpi Craiga w najnowszej części Bonda, a swoje typy obstawiali w licznych zakładach bukmacherskich. W roli nowego Agenta 007 fani widzieli już Toma Hiddlestona, Idrisa Elbę czy Jamiego Bella, a nawet aktorki (sic!) Gillian Anderson i Emilię Clarke. Teraz okazuje się, że żadne z nich nie zagra słynnego szpiega.

Bond zaskoczył wszystkich

Kres plotkom położył brytyjski tabloid. “The Mirror” poinformowało, że Agenta 007 zagra nie kto inny jak... Daniel Craig. Okazało się, że aktor zmienił jednak zdanie i postanowił ponownie wcielić się w rolę Jamesa Bonda. Craig wytłumaczył się z wcześniejszych komentarzy. - To było dzień po zakończeniu zdjęć. Byłem poza domem przez cały rok. - stwierdził. - Mam najlepszą robotę na świecie. Zamierzam ją wykonywać tak długo, dopóki mnie nie wyrzucą. Gdybym przestał to robić, bardzo bym za tym tęsknił - dodał.

Wygląda na to, że Barbara Broccoli dopięła swego. Główna producentka cyklu o Bondzie, która prywatnie przyjaźni się z Craigiem, od dłuższego czasu namawiała aktora do powrotu na plan.

Daniel Craig i Adele w "Bondzie 25"

Brytyjski tabloid poinformował również, że Barbara Broccoli namawiała do wzięcia udziału w produkcji nie tylko Daniela Craiga, lecz także Adele. Piosenkarka miałaby ponownie nagrać muzykę do Bonda. Jej ostatni utwór "Skyfall" okazał się hitem, a jego popularność przebiła chyba nawet sam film. Singiel został nagrodzony Oscarem, Złotym Globem, Grammy i Brit Awards.

Potwierdzenia tych informacji możemy spodziewać się najpóźniej na początku przyszłego roku - właśnie wtedy mają ruszyć zdjęcia do najnowszego Bonda.

"Volta" Machulskiego, "Dunkierka" Nolana i nowy "Spider-Man" Wattsa. Oto premiery kinowe w lipcu

Więcej o: