James Bond powróci. Znamy datę - trzeba będzie jeszcze trochę poczekać

To już pewne - James Bond powróci w kolejnym filmie. Niestety, trzeba będzie na niego poczekać do 2019 roku.

James Bond powróci do kin USA 8 listopada 2019 roku. Scenariusz do filmu o 25. Bondzie napisali Neal Purvis i Robert Wade, produkcją zajmą się Michael G. Wilson i Barbara Broccoli. Reżyseria, aktorzy i dystrybutor zostaną podane w późniejszym terminie - taką informację przekazały oficjalne kanały promocyjne Agenta 007.

W najbliższym czasie dowiemy się już na 100 proc., czy to Daniel Craig ponownie wcieli się w rolę agenta Jej Królewskiej Mości. Ostatnie informacje dają niemalże pewność, że to właśnie Brytyjczyka zobaczymy w tej roli - niezależnie od jego wcześniejszych zapowiedzi. Już wcześniej Craig odgrażał się, że "Spectre" było jego absolutnie ostatnim filmem o przygodach agenta.

Po takim oświadczeniu szybko pojawiły się plotki, kim zostanie nowy Bond. Obstawiano aktora czarnoskórego (Idris Elba), Toma Hiddlestone'a, a nawet... aktorki - np. Gillian Andreson czy Emilię Clarke.

Bond zaskoczył wszystkich

Kres plotkom położył brytyjski tabloid. “The Mirror” poinformowało, że Agenta 007 zagra nie kto inny jak... Daniel Craig. Okazało się, że aktor zmienił jednak zdanie i postanowił ponownie wcielić się w rolę Jamesa Bonda. Craig wytłumaczył się z wcześniejszych komentarzy. - To było dzień po zakończeniu zdjęć. Byłem poza domem przez cały rok. - stwierdził. - Mam najlepszą robotę na świecie. Zamierzam ją wykonywać tak długo, dopóki mnie nie wyrzucą. Gdybym przestał to robić, bardzo bym za tym tęsknił - dodał.

Wygląda na to, że Barbara Broccoli dopięła swego. Główna producentka cyklu o Bondzie, która prywatnie przyjaźni się z Craigiem, od dłuższego czasu namawiała aktora do powrotu na plan.

Daniel Craig i Adele w "Bondzie 25"

Brytyjski tabloid poinformował również, że Barbara Broccoli namawiała do wzięcia udziału w produkcji nie tylko Daniela Craiga, lecz także Adele. Piosenkarka miałaby ponownie nagrać muzykę do Bonda. Jej ostatni utwór "Skyfall" okazał się hitem, a jego popularność przebiła chyba nawet sam film. Singiel został nagrodzony Oscarem, Złotym Globem, Grammy i Brit Awards.

Potwierdzenia tych informacji możemy spodziewać się najpóźniej na początku przyszłego roku - właśnie wtedy mają ruszyć zdjęcia do najnowszego Bonda.

Thor: Ragnarok. Jest nowy zwiastun - na to właśnie czekaliśmy!

Więcej o: