Agnieszka Grochowska zagra filmie z Elle Fanning. Zdjęcia już trwają w Londynie

Polska aktorka pojawi się w filmie ''Teen Spirit'' o nastolatce zaczynającej karierę gwiazdy popu. To reżyserski debiut aktora Maxa Minghella, znanego z filmu ''The Social Network''.

Agnieszka Grochowska bez wątpienia jest jedną z najlepszych polskich aktorek. Świadczą o tym między innymi role u Andrzej Wajdy czy Agnieszki Holland.

Jej talent dostrzegają także zagraniczni twórcy filmowi, pojawiła się już w niemieckich, angielskich a nawet norweskich produkcjach, grając u boku takich aktorów jak Gary Oldman czy Tom Hardy. Tym razem pojawi się w tym samym filmie, co Elle Fannig.

Elle Fannig

Ta wzięta młoda amerykańska aktorka jest młodsza siostrą Dakoty Fanning, debiutowała na dużym ekranie w 2011 roku rolą w filmie  J. J. Abramsa ''Super 8''. Wystarczy dodać, że od tego czasu pojawiła się w tych samych produkcjach co Matt Damon, Scarlett Johansson, Brad Pitt, Angelina Jolie, Ben Affleck, Collin Farrell, Nicole Kidman czy Susan Sarandon.

fot. NGeorges Biard, CC BY-SA 3.0 |

 Fabuła ''Teen Spirit''

Tym razie obie panie pojawią się w filmie ''Teen Spirit'', amerykańskim dramacie muzycznym. Na razie wiadomo, że będzie opowiadał historię młodej Violet, która mieszka w małym europejskim mieście i marzy o karierze gwiazdy pop. To ma być sposób na ucieczkę od smutnego otoczenia i roztrzaskanego życia rodzinnego. Z pomocą nieoczekiwanego mentora, Violet bierze udział w konkursie śpiewania. To wydarzenie wystawi na próbę jej wewnętrzną spójność, talent i ambicję.

 Obsada ''Teen Spirit''

Scenariusz napisał sam reżyser Max Minghella. Oprócz Elle Fanning i Agnieszki Grochowskiej pojawią się w nim także Zlatko Buric, Clara Rugaard, Mille Brady, Olivia Gray, Ruairi O’Connor, Archie Madewke i Jordan Stephens. 

Autor współpracuje między innymi z producentem ''La la land''. Produkcja trwa od lipca w Londynie, zdjęcia skończyć się mają pod koniec sierpnia. Film do kin trafić ma w 2018 roku.

A TERAZ ZOBACZ: 

Kosmos efektów specjalnych Luca Bessona, wybitny Ozon, i coś dla fanów Kinga. Premiery kinowe sierpnia