Piotr Cyrwus skąpany we krwi. Takie sceny zobaczycie w ''Zaciszu''

Aktor definitywnie zerwał z wizerunkiem Rysia z ''Klanu''. Nowa etiuda filmowa Bartosza Kowalskiego pokazuje go w roli, jakiej się nie spodziewaliśmy.

Tych 13 minut filmu ''Zacisze'' warto będzie obejrzeć. Ma to być połączenie horroru i komedii, co oznacza mnóstwo sztucznej krwi i pewnie niemało śmiechu. A co najlepsze, ma tam się pojawić legendarny odtwórca roli Ryszarda z serialu ''Klan'', który na pewno nie kojarzył się z tego typu klimatami. Właśnie w takiej produkcji postanowił zagrać Piotr Cyrwus.

''Zacisze'' na wakacje

Film ma charakter wybitnie wakacyjny, rozgrywa się bowiem na urokliwym, acz zaniedbanym biwaku ''Zacisze''. Mariusz z żoną i dwoma synkami jedzie odpocząć na łonie natury. Zapowiada się miło, ulotka reklamująca kemping wygląda bardzo zachęcająco. Na miejscu okazuje się, że wcale nie jest tam tak uroczo. Ktoś znajduje w wodzie ludzką głowę, ktoś macha siekierą, a dzieci giną w lesie.

Etiudę zapowiadają trzy klipy. Stopniowo wprowadzają nas w urokliwy świat wakacyjnej przygody, po to by szybko nas przekonać, że wcale nie będzie tak sielsko. Pierwszy z nich trwa 15 sekund:

 

 Następny liczy sobie już 30 sekund:

 

A teraz pora na najdłuższy, minutowy:

 

Etiudę wyreżyserował Bartosz Kowalski, twórca ''Placu zabaw''.  U boku Piotra Cyrwusa pojawi się Iwona Wszołkówna,  znana szerszej publiczności z serialu komediowego‘’Niania’’, gdzie zagrała przyjaciółkę głównej bohaterki, roztrzepaną Jolkę, lub z doskonałej roli alkoholiczki w filmie ‘’Pod mocnym aniołem’’. Film obejrzeć można na platformie Showmax od 1 sierpnia.

Kosmos efektów specjalnych Luca Bessona, wybitny Ozon, i coś dla fanów Kinga. Premiery kinowe sierpnia