Nowy "Pitbull": Dorociński zdradził, kto znajdzie się w obsadzie!

Jeden z aktorów ujawnił szczegóły "Pitbulla" Pasikowskiego. Znamy też pełen tytuł produkcji.

Patryk Vega nie nakręci już nowego “Pitbulla”. Reżyser wycofał się z filmu po sprzeczce z producentami. Mimo to zobaczymy kolejną część kinowego przeboju - jej reżyserem będzie Władysław Pasikowski, którego uwielbiamy m.in. za kultowe “Psy”.

Informację potwierdził producent serii, Emil Stępień:

- Z wielką satysfakcją chciałbym podzielić się ze wszystkimi sympatykami marki „Pitbull” oraz uczestnikami rynku kinematografii następującą informacją: czuję się zaszczycony, że przy kolejnej części "Pitbulla" będę współpracował z jedną z najbardziej uznanych osobowości w branży filmowej w Polsce - Panem Władysławem Pasikowskim. Jestem przekonany, że takie cechy jak: rzetelność, jakość, kompetencje, stojące za nazwiskiem Pana Władysława Pasikowskiego gwarantują najwyższą jakość tego gatunku filmu. Z Panem Władysławem Pasikowskim planujemy nawiązać długofalową współpracę. - poinformował w oświadczeniu.

   fot. Marcin Makowski/Makufly

W sieci właśnie pojawiło się zdjęcie pierwszej strony scenariusza nowego “Pitbulla”. Na swoim profilu zamieścił jeden z członków nowej obsady - Marcin Dorociński. Aktor ujawnił tytuł filmu oraz nazwiska członków ekipy filmowej:

- Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony scenariusz, kiedy reżyserować ma jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, kiedy na barykadzie mają stanąć z Tobą koledzy, z którymi wspólnie pracowałeś nad jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu, kiedy zostajesz otoczony troskliwą opieką producenta, który pozwala Ci być częścią procesu powstania film... 

Pod zdjęciem aktor oznaczył członków nowej obsady - wśród nich pojawili się aktorzy Adam Woronowicz, Krzysztof Materna, Marian Dziędziel, Cezary Pazura i Krzysztof Kiersznowski, Rafał Mohr, który razem z Marcinem Dorocińskim grał w serialu PitBull (2005), a także Dorota Rabczewska! Gwiazda już wcześniej zapowiadała, że pojawi się w produkcji (Przypominamy: Pitbull bez Vegi, ale z Dodą. "Próbowano mi narzucić pomysł obsadowy...")

Wraz z odejściem Patryka Vegi z filmu wycofało się wielu aktorów. O swojej rezygnacji z produkcji poinformował m.in. Piotr Stramowski:

Teraz producenci filmu wracają do korzeni. Fani mają nadzieję, że "Pitbull. Ostatni pies" będzie nawiązywać do "dawnego Pitbulla":

"The Crown", sezon 2 teaser[HD], reż. Stephen Daldry, prod. Netflix

Więcej o: