Miś Paddington został maskotką UNICEF-u. I wystąpi w nowym filmie [ZWIASTUN]

Pamiętacie szalone przygody Misia Paddingtona? Maskotka właśnie została patronem wszystkich dzieci na świecie!

Druga część szalonych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieci i dorośli na całym świecie, "Paddington 2" już niebawem pojawi się w polskich kinach.

W oczekiwaniu na wielką premierę rezolutny niedźwiadek nie próżnuje - właśnie został maskotką UNICEF-u.

Fundusz Narodów Zjednoczonych Pomocy Dzieciom (UNICEF) uznał, że bohater propagujący tak istotne wartości jak tolerancja, uprzejmość czy wytrwałość w dążeniu do celu będzie idealnym obrońcą praw wszystkich dzieci.

Od tej pory, Paddington będzie czuwać nad prawami dzieci na całym świecie oraz dbać o utrzymanie ich w zdrowiu i bezpieczeństwie.

Bohater wszystkich dzieci

W Wielkiej Brytanii planowana jest kampania mająca na celu uświadomienie dzieciom ich praw. Będzie ona bazować na historii małego niedźwiadka, który opuścił swój dom i został wysłany do Londynu z etykietą na szyi "Proszę, zaopiekuj się tym misiem. Dziękuję". Jego opowieść pomoże dzieciom dowiedzieć się, że prawo do domu, opieki i edukacji dotyczy każdego z nich.

PADDINGTON 2 - zwiastun PLPADDINGTON 2 - zwiastun PL fot. Monolith Films, kadr Youtube

"Paddington 2" - fabuła

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłon-ności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady.

 

"Paddington 2" w kinach od 29 grudnia 2017.

Więcej o: