Komentarze (210)
"Botoks": zamierzacie obejrzeć? My widzieliśmy i... nie jest dobrze. Jest źle - bardzo źle
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Black Swan

  Oceniono 9 razy 9

  " twój bohater ma być kompletnym idiotą. I Stramowski to zrobił, zaimprowizował i wyszło mu to świetnie"

  nie chwalcie go bo nie ma za co... Skoro miał zagrać idiotę to zagrał samego siebie więc za co te pochwały?

 • norek.pl

  Oceniono 10 razy 8

  a kiedy wersja z napisami? ...

 • tradozon

  Oceniono 9 razy 7

  "Dostaliśmy ten nieszczęsny porażający obraz, ale wcale nie stanu polskiej służby zdrowia, a polskiej kinematografii."
  To nie jest porażający i nieszczęsny stan polskiej kinematografii bo ta ma się całkiem dobrze tylko obraz psychiki pana Vegi.

 • parazyd

  Oceniono 9 razy 7

  "Botoks": zamierzacie obejrzeć?

  Miewam różne pomysły ale nigdy aż tak absurdalne.

 • Adste Pix

  Oceniono 8 razy 6

  Czyli dobrze już było.
  Wczoraj umarła Jej Ekscelencja, a wraz z Nią/Nim kolejna cząstka lepszej Polski.
  Addio, pomidory...

 • Andrzej Duxa

  Oceniono 26 razy 6

  kolejne, typowe dla tego beztalencia, goowno;
  jełopom, elektroratowi pis--uaru, czytelnikom superaka i gimnazjalistom bedzie sie b. podobało

 • Moni Ka

  Oceniono 9 razy 5

  Nie wiem czy widziałam coś gorszego jeśli chodzi i współczesne polskie kino...raczej na pewno nie !!!!! BOTOKS to dno, chłam, syf i obym nigdy więcej nie musiała tego oglądać. Film wyproty z godności i poszanowania widza !!!! DNO

 • Oceniono 9 razy 5

  Nie wybieram się na "Botoks", tak jak przed laty nie wybierałam się na "Kac Wawa". Dziwi mnie wznoszenie lamentu, że hamburger z budki, który już na zdjęciu w menu wygląda słabo, nie smakuje jak stek z restauracji z gwiazdką Michellin. Natomiast chyba jeszcze bardziej dziwi i irytuje fakt, że dziś na głównej wisi "recenzja" napisana tonem blogowo - gimnazjalnym przez nieznaną mi autorkę Magdalenę Walmę, rozpoczynająca się od żenującego i niezwykle krzywdzącego dla polskiej kinematografii "Żeby być uczciwym, od razu zaznaczę, że na polskie filmy z reguły nie chodzę. Bo dialogi drętwe, bo fabuła często żadna, bo aktorzy jedyne, co potrafią powiedzieć, to ulubiony przerywnik każdego Polaka. " Naprawdę nie było opcji opublikowania recenzji mniej kolokwialnej (bo konstrukcji niektórych zdań pozazdrościłby autorce sam Vega w dialogach) i analizy napisanej przez kogoś kompetentnego, kto umie takie teksty pisać?

 • alexcomp

  Oceniono 9 razy 5

  BUBEL, KICZ, SZMIRA, VEGA

 • nstemi

  Oceniono 7 razy 5

  Czy ten film jest gorszy od ostatnich polskich komedii romantycznych dla pretendujących do wyższych sfer? Typu "Porady na Zdrady" czy "Po prostu przyjaźń"? Jeśli tak to faktycznie nie ma co, obejrzenie może być niebezpieczne dla zdrowia.
  No i nie idąc można się rozkosznie pławić w poczuciu wyższości i pogardy dla tych mas, które pójdą. Mniam.

 • Tomasz Kobrzyński

  Oceniono 13 razy 5

  A niby poprzednie filmy Vegi były lepsze? Przecież ten "reżyser" nigdy nie panował nad filmem, oglądałeś i nie wiedziałeś: komedia, a zaraz obcinają palce, dobra scena, a po niej żenujaca, że nie wiesz w kinie czy siedzieć czy wyjść. Jego twórczość to taki postmodernizm dla rechoczących bezmózgów z popcornem. Tyle

 • antey

  Oceniono 8 razy 4

  Pitbull (serial TV) był b. dobrą produkcją, odświeżającą, znakomitą odtrutką na "Na dobre i na złe", "Ojca Mateusza" i podobne.
  "Służby Specjalne" - chyba szczyt formy.
  Natomiast reszta produkcji to jeden schemat odbijany dookoła i brak pomysłu na nową formę.
  Więc reszta wydarzyła się sama.

 • alicjads

  Oceniono 8 razy 4

  Recenzja dorównuje beznadziejnością filmowi. I co to z stwierdzenie, ze polskie kino jest w ogóle zle? A "Ostatnia Rodzina"? "Bogowie"? "Sztuka Kochania"?

 • metanoja

  Oceniono 3 razy 3

  Prosty schemat: spisać sto najbardziej bulwersujących historii z życia jakiejkolwiek grupy zawodowej, wybrać piętnaście-dwadzieścia najbardziej hardcorowych, podrasować i okrasić przekleństwami, zlepić z tego jeden gniot.

 • titta

  Oceniono 5 razy 3

  Szkodliwe, ale swietnie wpisujace sie w obserwowana ostatnio nagonke na ludzi wyksztalconych, ktorzy maja zawody zwiazane z odpowiedzialnoscia, mozliwosc podejmowania decyzji oraz mozliwosci intelektualne pozwalajace odroznic demagogie od faktow.

 • jarek skwarek

  Oceniono 5 razy 3

  niektórzy byli na tym filmie w kinie, ja już po tym zwiastunie mam dość...głupia bajka dla głupich widzów...

 • tiopental

  Oceniono 11 razy 3

  Film z ciekawości obejrzałem pomimo opinii, że nie warto, ale ciekawość okazała się silniejsza. Niestety. Powiem tak - takiego badziewia to ja dawno w kinie nie widziałem. Jest to splot nie mających ze sobą specjalnie wspólnego scen. Scenarzysta zrobił scenariusz mam wrażenie, że na podstawie relacji z tabloidów. Są tam postaci kompletnie niepotrzebne dla których role były napisane tylko po to, że aktorzy grali w 'Pitbullu' no to niech zagrają i tu. Generalnie pieniądze na bilet lepiej zainwestować w coś innego. Naprawdę.

 • e-misio

  Oceniono 5 razy 3

  film dla prostaków.... no dobra łagodniej. .. osób o ... nieskomplikowanym :).. umyśle.. tak samo zresztą jak inna wypocina vegi pitbull

 • pandemonium234

  Oceniono 7 razy 3

  "...za to, że Piotr Stramowski zdjął koszulkę."

  Szanowna Pani feministko! Te słowa to karygodny seksizm!

 • redaktorwydania

  Oceniono 5 razy 3

  Eh a miałem iść dzisiaj do kina :-( Chyba jednak poczekam aż film będzie w wypożyczalniach torentowych.

 • dupajasi0

  Oceniono 9 razy 3

  Jednym słowem, to idealny film dla wyborców pisu. ;-)

 • radosny_franciszek

  Oceniono 7 razy 3

  Mam wrażenie że Vega założył się z kimś czy potrafi zrobić jeszcze gorszy film od poprzedniego i od kilku lat sie tego zakładu trzyma.

 • notremak

  Oceniono 9 razy 3

  Ale sam Duch Święty pisał Wedze scenariusz i w ogóle natchnął go...
  Tenże sam Duch unosił się nad "Smoleńskiem" i "Zerwanym kłosem".

 • jotesz

  Oceniono 15 razy 3

  Ciężko mi komentować tekst w którym roi się od wszelakich "ciężko..."
  Jestem ze szkoły, gdzie używało się "trudno..." i wiem, że po rosyjsku "tiażieło", to właśnie trudno.
  Dziwi mnie, że ten namolny rusycyzm tak się wbił w polskie głowy, otoczone przecież morzem antyrosyjskości.

 • wolf2016

  Oceniono 29 razy 3

  Od około 30 lat żyję w tym środowisku tzn.lekarzy,pielęgniarek(dodam że sam nie jestem lekarzem)..To co Patryk pokazał w botoksie to tylko czubek góry lodowej,i to nie są jakieś zmyślone sytuacje..Jest dużo gorzej .....

 • corvelinho

  Oceniono 7 razy 3

  Najważniejszy cytat:
  Reklamuje się jako prawdziwy, ale to, co pokazuje, to crème de la crème patologii, które stanowią procent przypadków w służbie zdrowia. Patryk Vega skupia się wyłącznie na ciemnej stronie, która występuje w każdym zawodzie. Jasne, wypadki zdarzają się i są nagłaśniane przez media, ale o setkach i tysiącach dobrze zakończonych leczeniach nie mówi się, bo nie są takie fajne. To, co robi Vega, jest zwyczajnie szkodliwe i głupie, bo przejaskrawia margines, dzięki czemu nadaje mu rangę czegoś bardzo ważnego.

 • plastikpiokio

  Oceniono 8 razy 2

  czym gowno bardziej smierdzi tym więcej ludzi chce się przekonac że tak jest na prawdę ale tym razem to gowno vegi i smierdzi jak diabli.

 • zerozer52

  Oceniono 4 razy 2

  Zwykłe, polskie gó....

 • b.szkrab

  Oceniono 6 razy 2

  I właśnie dlatego, że Stramowski zdjął koszulkę, czym rozwiał wszelką nadzieję, filmowi należy się zero.

 • a.k.traper

  Oceniono 6 razy 2

  Twórczość pana Vegi to kwestia gustu, oglądałem gorsze i lepsze na seansach studyjnych, kto chce niech idzie i sie bawi a potem ocenia, ja obejrzałem część Pitbula i wystarczy.

 • dadelog

  Oceniono 4 razy 2

  Znając wcześniejszą twórczość Vegi można było być pewnym, że ten film będzie jednym wielkim chłamem. Przecież już dwie ostatnie części Pitbulla były kręcone według tego samego schematu żenady i drętwego aktorstwa. Natomiast co do Piotra Stramowskiego, to on w każdym filmie gra jak posąg z wyspy wielkanocnej i z niego jest taki aktor, jak z koziej dupy trąba...

 • Bleeding Red

  Oceniono 9 razy 1

  Jakbym w recenzji filmu z Angeliną Jolie napisał, że daję wyższą ocenę, bo Angelina pokazała cycki to byłoby larum, ale, że kobieta pisze o klacie Stramowskiego to jest ok:)

 • semihora

  Oceniono 5 razy 1

  Znalazłam pozytywną recenzję. Tyle że napisała ją zaślepiona fanka Vegi, więc to się nie liczy.

 • radhex

  Oceniono 7 razy 1

  Już sam tytuł świadczy o podejrzanym emocjonalnym zaangażowaniu gazety w tematy służby zdrowia, chciałbym wierzyć że oni wierzą w idealizm medycyny tylko są przez kogoś sprytnie manipulowani

 • xxl_100

  Oceniono 3 razy 1

  Ostatni pitbull już był syfiasty. Może poza kilkoma scenami. W każdym razie dłużyzny straszne. I co? Okrzyknięty dziełem. A tam też wszystkie fajne sceny były zawarte w filmiku promocyjnym :)

 • Joanna Kierzkowska

  Oceniono 1 raz 1

  Dodatkowo, żeby się już całkiem dobić lub powiesić polecam kolejny polski film "Plac zabaw" ze sceną bestialskiego zabójstwa 4-5 letniego dziecka. Tymczasem wybiorę sie na Kingsman.

 • wd_40

  Oceniono 3 razy 1

  Czego można się po nim spodziewać. Tylko pitbull w miarę wyszedł, reszta to dno dla małoletnich osiedlowych przygłupów i ich dziuń. I te dialogi powielane po pitbulu coraz gorsze. Taki to ten pseudoreżyser deVot.

 • wujekdolf

  Oceniono 3 razy 1

  już nie tylko nie kupujcie "cisowianki" ale "botoksu" :) ...do tramwaju wsiada koleś i nagle - k..wa, ku..wa, k..rwa - maszynista w końcu pyta czemu tak przeklina - a on - żona urodziła dwóch synów - gratulacje! - dała im na imię lech i jarosław - k..wa, ku..wa, k..rwa. :)

 • Zaraz Wielki

  Oceniono 9 razy 1

  Film pewnie jest chu....owy, ale ta recenzja również jest chu...owa,

 • plastikpiokio

  Oceniono 7 razy 1

  ten vega to jakis zboczeniec z jednej strony i jakis fanatyczny katol modlący się codziennie na kolanach pod swiętą figurką -----czy to można jakos połączyc czy pilnie jest potrzebny psychiatra ???? ---myslę że tembrjego głosu bardzo go dołuje i chłopina się miota między sakrum a profanum.

 • beamas1053

  Oceniono 9 razy 1

  Co to, same wpisy od lekarzy? Prawdą jest powiedzenie: pokaż lekarzu co masz w garażu.

 • darek8125

  Oceniono 15 razy 1

  jak jakiś obcokrajowiec obejrzy ten film ( skoro film jest z życia wzięty i oparty na faktach) to będzie miał polaków za -oszustów-złodzieii-krętaczy- alkoholików i leserów........ w sumie to 100% prawda!!!!!!!!!..ALE panie WEGA PO CO UJAWNIAĆ SŁABOŚCI POLAKÓW...I PRZEDSTAWIAĆ NAS W NEGATYWNYM SWIETLE NA CAŁY ŚWIAT....

 • lilubia

  Oceniono 2 razy 0

  A... obok mnie,w trakcie seansu, lalka aż syknęła , że to dziecko nowo narodzone to takie brzydkie i krew... No cóż ...w Vivie / Gali/ inne to te dzieci jakieś ładniejsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX