To niewiarygodne, ale "Botoks" jest najchętniej oglądanym filmem w Polsce i Wielkiej Brytanii. "Teraz czas na USA"

Prawie miesiąc po premierze "Botoks" Patryka Vegi bije kolejne rekordy oglądalności. Czy amerykańscy widzowie też zemdleją w kinie?

Mimo druzgocących recenzji film Patryka Vegi bije kolejne rekordy. "Botoks" właśnie obejrzało 2,075 mln widzów. Pokonał "Sztukę kochania", "Wołyń" i animację "Gru, Dru i Minionki", do której należał dotychczasowy rekord - 1,946 miliona widzów. Tym samym "Botoks" stał się najchętniej oglądanym polskim filmem 2017 roku.

'Botoks', reż. Patryk Vega'Botoks', reż. Patryk Vega Zdjęcia: Anna Gostkowska, Copyright (C) Vega Investments

Ale "dzieło" Vegi pokochali nie tylko Polacy. Film znalazł się na 5. miejscu brytyjskiego box office’u. Do tego samego miejsca w zeszłym roku dotarł ostatni wyreżyserowany przez Vegę "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

W Wielkiej Brytanii "Botoks" stał się najchętniej oglądanym filmem 2017 roku, w kategorii film nieanglojęzyczny. W trzy dni zarobił tam ponad 1,05 miliona dolarów.

Jednak dla Patryka Vegi Europa to za mało. Reżyser naprawdę wierzy, że "Botoks" jest filmem misyjnym (Przypominamy: Patryk Vega twierdzi, że "Botoks" to dzieło Boga. "Ja byłem jedynie narzędziem" >>), dlatego już niedługo rusza na podbój USA! Jego "bezkompromisowe rozliczenie z służbą zdrowia" trafi tam już na początku listopada.

Olga Bołądź, Film 'Botoks', reż. Patryk VegaOlga Bołądź, Film 'Botoks', reż. Patryk Vega mat. promocyjne

Pierwszy pokaz produkcji będzie miał miejsce w trakcie Big Apple Film Festival 2017, prestiżowej imprezy w Nowym Jorku, której ambasadorami są takie gwiazdy, jak: Jesse Eisenberg i Cuba Gooding Jr.

Ciekawe, czy "Botoks" spodoba się amerykańskim widzom, tak, jak polskim. Drastyczne sceny pokazujące aborcję, gwałt, seks z psem i duszenie sprawiły, że Polacy mdleli w kinie (Przypominamy:To uczucie kiedy jesteś w kinie na filmie "Botoks" i po faceta przyjeżdża karetka bo zemdlał >>), a od reżysera odwrócili się jego najwierniejsi fani (fani Vegi zniesmaczeni. "Co za dużo to niezdrowo" >>). Myślicie, że Amerykańscy widzowie zareagują podobnie?

Jeśli nie boicie się omdlenia i wciąż macie ochotę wybrać się do kina, zobaczcie, co spotkało nas po obejrzeniu "Botoksu" >>

Czy widziałeś już film "Botoks" ?
Więcej o:
Komentarze (64)
To niewiarygodne, ale "Botoks" jest najchętniej oglądanym filmem w Polsce i Wielkiej Brytanii. "Teraz czas na USA"
Zaloguj się
 • e50504

  Oceniono 91 razy 63

  No cóż, od dawna wiadomo że nie na Wyspy nie wysłaliśmy pierwszego składu :D

 • grenlandzki-opos

  Oceniono 44 razy 26

  W kraju, w którym w wielu domach nie ma nawet jednej książki, a na ścianach wiszą zdjęcia kupione w ikea... No co wy, serio? Kto by się spodziewał, że Zenek Martyniuk kinematografii odniesie taki sukces.

 • dramborleg

  Oceniono 40 razy 26

  naprawdę aż tylku Polaków w Wielkiej Brytanii to klienci Papryka Vege? bo że na Jackowie to będzie hicior, to oczywista oczywistość...

 • lica79

  Oceniono 22 razy 16

  Jak słyszę wypowiedzi kogoś kto dla promocji swojego produktu powołuje się na Boga to wiem ze nie mam do czynienia z niczym godnym uwagi. Wręcz przeciwnie w badziewiem które nachalnie promowane ma zamaskować słabość intelektualna

 • freud1

  Oceniono 23 razy 15

  "Ciekawe, czy "Botoks" spodoba się amerykańskim widzom, tak, jak polskim"
  Nie, widzowie amerykanscy, podobnie jak widzowie brytyjscy, nawetr nie wiedza, ze taki film istnieje.
  Przestancie udawac, ze nie wiecie kto na wyspach poszedl na ten film. Wedlug waszej logiki, taki "Smolensk" cieszyl sie uznaniem Niemcow. Pokazali go w kinach w Berlinie, Monachium, Hamburgu i Kolonii.

 • pipistrello_in_giro

  Oceniono 38 razy 14

  Naprawdę to ktoś dziwi w kraju, gdzie najczęściej słuchana muzyką jest disco polo, wsie są usiane cygańsko-wielkopańskimi dworkami, a arbitrem mody jest dziunia w białych kozaczkach po niezasłonięte krocze?

 • nstemi

  Oceniono 32 razy 12

  W tym filmie nie było scen seksu z psem, drastyczna scena scena aborcji to pacjentka na fotelu i lekarka. Zero szczegółów. Gwałt to scena w której sanitariusz? lekarz? wykorzystuje pacjentkę w katatonii. Scena jest mocna mimo ( może wlaśnie dlatego), że nie jest to dosłownie pokazane. Tak, ja rozumiem, że napisanie o owych "drastycznych" scenach lepiej brzmi, ale ten hejt na Botoks naprawdę jest już żałosny. Ciekawe co czytalibyśmy, gdyby Agora finansowała ten film...

 • heliheli

  Oceniono 25 razy 11

  chamski film dla chamskiego widza w zaszcz/anych portkach. W Polsce pobije rekordy ogladalnosci .

 • justas32

  Oceniono 26 razy 10

  Kino dla chamów święci triumfy na świecie ? Mnie już nic nie zdziwi. No, ale skoro Bóg mu to kazał nakręcić ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX