To niewiarygodne, ale "Botoks" jest najchętniej oglądanym filmem w Polsce i Wielkiej Brytanii. "Teraz czas na USA"

Prawie miesiąc po premierze "Botoks" Patryka Vegi bije kolejne rekordy oglądalności. Czy amerykańscy widzowie też zemdleją w kinie?

Mimo druzgocących recenzji film Patryka Vegi bije kolejne rekordy. "Botoks" właśnie obejrzało 2,075 mln widzów. Pokonał "Sztukę kochania", "Wołyń" i animację "Gru, Dru i Minionki", do której należał dotychczasowy rekord - 1,946 miliona widzów. Tym samym "Botoks" stał się najchętniej oglądanym polskim filmem 2017 roku.

'Botoks', reż. Patryk Vega'Botoks', reż. Patryk Vega Zdjęcia: Anna Gostkowska, Copyright (C) Vega Investments

Ale "dzieło" Vegi pokochali nie tylko Polacy. Film znalazł się na 5. miejscu brytyjskiego box office’u. Do tego samego miejsca w zeszłym roku dotarł ostatni wyreżyserowany przez Vegę "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

W Wielkiej Brytanii "Botoks" stał się najchętniej oglądanym filmem 2017 roku, w kategorii film nieanglojęzyczny. W trzy dni zarobił tam ponad 1,05 miliona dolarów.

Jednak dla Patryka Vegi Europa to za mało. Reżyser naprawdę wierzy, że "Botoks" jest filmem misyjnym (Przypominamy: Patryk Vega twierdzi, że "Botoks" to dzieło Boga. "Ja byłem jedynie narzędziem" >>), dlatego już niedługo rusza na podbój USA! Jego "bezkompromisowe rozliczenie z służbą zdrowia" trafi tam już na początku listopada.

Olga Bołądź, Film 'Botoks', reż. Patryk VegaOlga Bołądź, Film 'Botoks', reż. Patryk Vega mat. promocyjne

Pierwszy pokaz produkcji będzie miał miejsce w trakcie Big Apple Film Festival 2017, prestiżowej imprezy w Nowym Jorku, której ambasadorami są takie gwiazdy, jak: Jesse Eisenberg i Cuba Gooding Jr.

Ciekawe, czy "Botoks" spodoba się amerykańskim widzom, tak, jak polskim. Drastyczne sceny pokazujące aborcję, gwałt, seks z psem i duszenie sprawiły, że Polacy mdleli w kinie (Przypominamy:To uczucie kiedy jesteś w kinie na filmie "Botoks" i po faceta przyjeżdża karetka bo zemdlał >>), a od reżysera odwrócili się jego najwierniejsi fani (fani Vegi zniesmaczeni. "Co za dużo to niezdrowo" >>). Myślicie, że Amerykańscy widzowie zareagują podobnie?

Jeśli nie boicie się omdlenia i wciąż macie ochotę wybrać się do kina, zobaczcie, co spotkało nas po obejrzeniu "Botoksu" >>

Czy widziałeś już film "Botoks" ?
Więcej o: