Kevin Spacey usunięty z nowego filmu Ridleya Scotta miesiąc przed premierą

Kevin Spacey miał grać główną rolę w filmie "Wszystkie pieniądze świata". Premiera odbędzie się w grudniu, ale producenci wytną wszystkie sceny z aktorem. Wiemy, kto go zastąpi.

Kolejni producenci zrywają współpracę z Kevinem Spacey. Aktor nie zagra w filmie Ridleya Scotta "Wszystkie pieniądze świata". Miał wcielić się w postać amerykańskiego miliardera - Jeana Paula Getty'ego, który odmówił zapłacenia okupu za swojego szesnastoletniego wnuka, porwanego w 1973 r.

Kilka dni temu Kevin Spacey został oskarżony o molestowanie przez innego aktora, Anthony'ego Rappa (Przypominamy: Aktor oskarżył Kevina Spacey o molestowanie. W odpowiedzi ten oświadczył, że jest gejem >>), a później także przez członków ekipy "House of Cards".

Kiedy prawda wyszła na jaw, wytwórnia Sony i reżyser Ridley Scott postanowili, że Kevin Spacey nie zagra w ich nowym filmie. Zamiast niego w rolę miliardera ma wcielić się Christopher Plummer.

Ekipę "Wszystkich pieniędzy świata" czeka dużo pracy, bo sceny z Plummerem mają zostać nagrane w ciągu najbliższych tygodni. Przewidywana data premiery to... 22 grudnia 2017.

W scenach, które będzie trzeba powtórzyć, występują m.in. Mark Wahlberg i Michelle Williams. Producenci mają nadzieję, że gwiazdy zgodzą się nagrać część filmu ponownie.

Światowa premiera filmu przewidziana jest na 22 grudnia 2017. W Polsce będzie można obejrzeć go w styczniu 2018.

Kevin Spacey oświadczył, że jest gejem. Wcześniej inny aktor oskarżył go o molestowanie

Więcej o: