Dorociński, Olszówka i Gąsiorowska w "Planie B". Mamy pierwszy teaser!

"Ludzie lubią opowieści o miłości, w których mogą się przejrzeć" - mówi reżyserka Kinga Dębska. Zobaczcie pierwszy teaser "Planu B".

Pierwszy teaser "Planu B" jest już w sieci! W swoim najnowszym obrazie reżyserka Kinga Dębska opowie o miłości. Ale nie będzie to kolejna komedia romantyczna, a film obyczajowy, w którym widz otrzyma autentyczną historię. I przekona się, że prawdziwa miłość bywa trudna.

"Plan B" - fabuła

Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że dramatyczne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

'Plan B', reż. Kinga Dębska'Plan B', reż. Kinga Dębska mat. prasowe

Pierwszy klaps na planie filmu padł 14 lutego. Wtedy reżyserka Kinga Dębska obiecywała, że nie zrobi przesłodzonej laurki. Teraz dodaje:
- Myślę, że udało się nam dotknąć emocji tak, jak chciałam, że film wzrusza i bawi, i daje widzom satysfakcję. Laurka to na pewno nie jest, jest za to porządny obyczajowy film o miłości. Taki, jakie lubię oglądać, gdzie widza traktuje się serio, gdzie mu się nie wciska kitu, ale opowiada historie.

'Plan B', reż. Kinga Dębska'Plan B', reż. Kinga Dębska mat. prasowe

- Według mnie brakowało ostatnio w polskim kinie dobrego filmu o miłości, nie będącego komedią romantyczną ani dramatem psychologicznym. Ludzie lubią opowieści o miłości, w których mogą się przejrzeć. Ja na pewno. Więc tak, dotrzymałam słowa - zapewnia reżyserka.

W obsadzie "Planu B" znaleźli się aktorzy z najwyższej półki, m.in. Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska i Krzysztof Stelmaszyk.

Scenarzystką filmu jest Karolina Szablewska - autorka pierwszej części „Listów do M.” oraz „Po prostu przyjaźń”. Autorem zdjęć jest Andrzej Wojciechowski, autor zdjęć do "Miłości", "Nocy Walpurgi" i ostatniego obrazu Kingi Dębskiej - "Moje córki krowy". Producentami filmu są Robert Kijak i Kamil Przełęcki.

Premierę „Planu B” zaplanowano na 2 lutego 2018 roku.

Więcej o: