Oglądasz "Kevina" w święta? Teraz możesz przeżyć dzień jak on

Już w te święta możesz zamieszkać sam w pięciogwiazdkowym apartamencie, jeździć po mieście z szoferem i zastawić pułapkę na złodziei.

Nie wyobrażasz sobie świąt bez "Kevina"? W tym roku możesz nie tylko oglądać jego przygody na ekranie, ale przeżyć je naprawdę.

Z okazji 25. urodzin filmu "Kevin sam w Nowym Jorku" Hotel Plaza przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów kultowej serii. Goście mogą teraz wynająć "Urodzinowy apartament Kevina". W środku, oprócz wystroju z filmu, znajdziecie kubeł po farbie, plecak z nagrodami, filmy i ogromny lodowy deser podany przez osobistego lokaja.

 

Ale to nie koniec atrakcji. W pakiecie z pokojem dostaniecie wejściówki na szczyt wieżowca Empire State Building i na najsłynniejsze lodowisko Woolman Rink w Central Parku, gdzie zawiezie Was osobisty kierowca.

Home Alone 2Home Alone 2 fot. NowNowBoys, kadr Youtube

Później przez 4 godziny możecie jeździć po mieście limuzyną i zwiedzić wszystkie "miejsca Kevina" dzięki specjalnej mapie!

 

Pokoje można zarezerwować tutaj >>

Dla tych, którzy nie chcą wydać wszystkich pieniędzy z karty kredytowej rodziców, nowojorski hotel przygotował urodzinową wystawę o "Kevinie samym w Nowym Jorku", gdzie fani mogą robić sobie zdjęcia na tle filmowych kadrów. Oprócz tego w hotelowej restauracji zostanie wprowadzone sezonowe menu w stylu lat 90.

 
Więcej o: