"Avengers: Infinity War": jest oficjalny trailer! Wracają znane twarze

"Avengers: Infinity War" to trzeci film o grupie Avengersów w Uniwersum Marvela. Premiera filmu będzie w maju przyszłego roku.

Na ten moment czekały rzesze fanów na całym świecie. Marvel w końcu pokazał trailer swojego najnowszego filmu o grupie Avengersów - "Avengers: Infinity War". Tym razem superbohaterowie zmierzą się ze złowrogim Thanosem.

W głównych rolach ponownie zobaczymy znanych już bohaterów z poprzednich filmów. Będzie i Scarlett Johansson (Czarna Wdowa), i Chris Hemsworth (Thor), i Tom Hiddleston (Loki), Chris Pratt (Star-Lord), Benedict Cumberbatch... Plejada gwiazd z każdą kolejną częścią "Avengersów" poszerza się. Marvel zapowiedział już również czwartą część o jeszcze niesprecyzowanym tytule.

Czy będzie lepiej (i inteligentniej), niż w przypadku "Avengers: Czasie Ultrona"? Mamy nadzieję. "Czas Ultrona" miał poprzeczkę zawieszoną naprawdę wysoko i niestety nie zdołał zaspokoić (przynajmniej naszych) nadziei. Fabuła była kuriozalna i widać było, że aktorzy również się w niej męczą. Czy "Infinity War" będzie powrotem do starych, dobrych "Avengersów", przekonamy się dopiero w 2018 roku.

Co wiemy o "Avengers: Infinity War"?

Marvel lubi utrzymywać fabułę swoich filmów w tajemnicy aż do ostatniej chwili. Są jednak rzeczy, które fani wyłapali już teraz. Avengersi będą walczyli z Thanosem - przedwiecznym bytem. Mogliśmy go już zobaczyć przez moment w pierwszej części "Avengersów" i w "Strażnikach Galaktyki". Bohaterowie w pojedynkę nie mają z nim szans. Dlatego powracają jako Avengersi.

W internecie można znaleźć również obszerne spekulacje na temat trailerów i przecieków z filmu. Czy Avengersi będą działali razem, czy jednak (znowu) dojdzie do kłótni? Jedno wiemy na pewno - Thanos, zagrany przez Josha Brolina, powróci w kolejnym filmie o Avengersach, w 2019 roku.

Więcej o: