"Pitbull. Ostatni pies": Mamy nowe zdjęcia z planu. Doda pokazała wiele twarzy

W filmie Władysława Pasikowskiego mają pojawić się namiętne sceny z udziałem Dody i Marcina Dorocińskiego. Zobaczcie nowe zdjęcia z planu!

Właśnie zakończyły się zdjęcia do filmu "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy "Jacka Stronga" i kultowych "Psów". W rolach głównych zobaczymy starą gwardię bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. W najnowszym "Pitbullu" zagra też Dorota "Doda" Rabczewska.

Przypominamy: "Pitbull. Ostatni pies": wiemy, kogo zagra Doda. "Będę jednocześnie brutalna i seksowna" >>

 

Pasikowski zaprosił do obsady Cezarego Pazurę, Adama Woronowicza, Krzysztofa Kiersznowskiego, Izę Kunę, Michała Kulę, Mariana Dziędziela, Zbigniewa Zamachowskiego oraz Jadwigę Jankowską-Cieślak. Gościnnie na ekranie pojawią się również wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokserzy Artur Szpilka i Dereck Chisora.

"Pitbull. Ostatni pies" - fabuła

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów.

 

W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa.

 

Producentem filmu "Pitbull. Ostatni pies" jest Emil Stępień odpowiedzialna za poprzednie części. Polskim dystrybutorem filmu jest Kino Świat.

"Pitbull. Ostatni pies" trafi do kin 15 marca 2018 roku.

Więcej o: