"Pitbull. Ostatni pies": Mamy nowe zdjęcia z planu. Doda pokazała wiele twarzy

W filmie Władysława Pasikowskiego mają pojawić się namiętne sceny z udziałem Dody i Marcina Dorocińskiego. Zobaczcie nowe zdjęcia z planu!

Właśnie zakończyły się zdjęcia do filmu "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy "Jacka Stronga" i kultowych "Psów". W rolach głównych zobaczymy starą gwardię bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. W najnowszym "Pitbullu" zagra też Dorota "Doda" Rabczewska.

Przypominamy: "Pitbull. Ostatni pies": wiemy, kogo zagra Doda. "Będę jednocześnie brutalna i seksowna" >>

 

Pasikowski zaprosił do obsady Cezarego Pazurę, Adama Woronowicza, Krzysztofa Kiersznowskiego, Izę Kunę, Michała Kulę, Mariana Dziędziela, Zbigniewa Zamachowskiego oraz Jadwigę Jankowską-Cieślak. Gościnnie na ekranie pojawią się również wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokserzy Artur Szpilka i Dereck Chisora.

"Pitbull. Ostatni pies" - fabuła

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów.

 

W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa.

 

Producentem filmu "Pitbull. Ostatni pies" jest Emil Stępień odpowiedzialna za poprzednie części. Polskim dystrybutorem filmu jest Kino Świat.

"Pitbull. Ostatni pies" trafi do kin 15 marca 2018 roku.