"Pitbull. Ostatni pies": Mamy nowe zdjęcia z planu. Doda pokazała wiele twarzy

W filmie Władysława Pasikowskiego mają pojawić się namiętne sceny z udziałem Dody i Marcina Dorocińskiego. Zobaczcie nowe zdjęcia z planu!

Właśnie zakończyły się zdjęcia do filmu "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy "Jacka Stronga" i kultowych "Psów". W rolach głównych zobaczymy starą gwardię bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. W najnowszym "Pitbullu" zagra też Dorota "Doda" Rabczewska.

Przypominamy: "Pitbull. Ostatni pies": wiemy, kogo zagra Doda. "Będę jednocześnie brutalna i seksowna" >>

 

Pasikowski zaprosił do obsady Cezarego Pazurę, Adama Woronowicza, Krzysztofa Kiersznowskiego, Izę Kunę, Michała Kulę, Mariana Dziędziela, Zbigniewa Zamachowskiego oraz Jadwigę Jankowską-Cieślak. Gościnnie na ekranie pojawią się również wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokserzy Artur Szpilka i Dereck Chisora.

"Pitbull. Ostatni pies" - fabuła

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów.

 

W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa.

 

Producentem filmu "Pitbull. Ostatni pies" jest Emil Stępień odpowiedzialna za poprzednie części. Polskim dystrybutorem filmu jest Kino Świat.

"Pitbull. Ostatni pies" trafi do kin 15 marca 2018 roku.

Więcej o:
Komentarze (24)
"Pitbull. Ostatni pies": Mamy nowe zdjęcia z planu. Doda pokazała wiele twarzy
Zaloguj się
 • anchois_45

  Oceniono 32 razy 28

  Pitbull to był jeden. Pierwszy film i serial. Miał swój mroczny klimat i wiarygodność. Kolejne to tandetne szmiry robione dla kasy.

 • lord_of_the_ducks

  Oceniono 17 razy 15

  Przyda się Rabczewskiej kasa na koszty procesu,.

  Ciekawe czy Pasikowski będzie miał tych samych dźwiękowców co Vega? Może w końcu da się zrozumieć wszystkie dialogi. Miejmy nadzieję.

 • Michał M.

  Oceniono 14 razy 10

  Doda ni pies ni wydra, ani piosenkarka ani aktorka. Po prostu silikonowy twór pop kultury.

 • art_102

  Oceniono 13 razy 9

  Powstał film, który na starcie zaliczył falstart przez pojawienie się w nim Dody i jej nowego przydupasa. To musi być bardzo słaby film, skoro zainteresowanie nim ma zwiększyć nie gra Dorocińskiego, nie reżyseria Pasikowskkiego, ale znana z bzykania się w kiblu, pokazywania gołej du...y, zbierania haków na znajomych i próby wyłudzania pieniędzy z użyciem siły ....
  Tylko w tym kraju jest możliwe, żeby doświadczony reżyser z dorobkiem i aktor z nazwiskiem z górnej półki, jak Dorocińki dali się podebrać nawijce takim ludziom, i oślepli, ogłuchli i wyłączyli intelekt i wzięli udział w tym kompromitującym przedsięwzięciu. Z pewnymi ludźmi interesów się nie robi, tym bardziej z ludźmi z IQ rozwielitki.
  Teraz Dorociński ponoć unika na planie Dody i nie jest zachwycony sytuacją. A zanim została oskarżona, to mu nie przeszkadzało bratanie się z takimi typami.
  Wydawało się, ze Dorociński, Pasikowski, to inteligentni ludzie, a wyszło na to, że są głupi i naiwni jak dzieci... Nawet im się światełko nie oświeciło, jak odmawiali grania tacy aktorzy jak Ostaszewska czy Linda.
  Powinni zostawić Dodę z Pazurą, a reżyserii mógł się podjąć ten od Smoleńska, i wtedy wszystko byłoby na swoim miejscu...
  Do tego media wbiją kolejny gwóźdź do trumny, pisząc o filmie tylko w kontekście Dody - to jest żenujące i kompromitujące i zaangażowanych w produkcję i piszących o niej w takim kontekście.
  Teraz muszą się babrać w tym piwie, którego sami naważyli...!

 • plastikpiokio

  Oceniono 16 razy 8

  jak widzę ten doklejony kartoflany nos to już wiem wszystko ----aktorka z cenzusem gołej dupy.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 11 razy 7

  Doda ... to teraz jest jasność skąd ten szum medialny wokół tej pseudoartystki, jakieś nośniki, jakieś haki ... kobitka to beztalencie a film jak to film trzeba jakoś wypromować, a że na jej grzbiecie, no cóż szołbiznes :D

 • bratekpolny53

  Oceniono 8 razy 6

  twarzy? ... nie może być

 • 139mzb

  Oceniono 7 razy 5

  To jest w dziale "kultura"? Dziwne to powinno być w dziale polskie kur.y.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX