Doda ogłosiła, że nakręci film ze Smarzowskim. Reżyser: nic o tym nie wiem

Doda zamieściła na Instagramie okładkę scenariusza filmu "Grom" autorstwa Wojciecha Smarzowskiego. Okazuje się, że reżyser nie ma nic wspólnego z produkcją.

Dorota "Doda" Rabczewska od dawna nie jest już tylko piosenkarką. Chociaż od premiery jej ostatniej płyty minęło prawie 8 lat, gwiazda nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio zaangażowała się w produkcję filmową. W marcu 2018 zobaczymy ją w najnowszej części "Pitbulla" Pasikowskiego (Przypominamy: "Pitbull. Ostatni pies": wiemy, kogo zagra Doda. "Będę jednocześnie brutalna i seksowna" >> ). Teraz została też producentką. Gwiazda ogłosiła, że wyprodukuje nowy film Smarzowskiego:

- Kochani, ponieważ od dni jesteście zasypywani głupimi plotkami na mój temat, kompletnie wyssanymi z palca, to dla odmiany mam dla Was coś sprawdzonego u źródła; ruszył projekt, który w końcu będę mogła współprodukować. Mówię W KOŃCU, bo marzę o tym od kilku lat, jako prawdziwa kinomanka. A jako fanka męskiego kina jestem więcej niż podekscytowana na ten film; Trzymajcie kciuki - napisała pod zdjęciem scenariusza.

 

O współpracy Dody i Smarzowskiego szybko stało się głośno, jednak, jak ustalił onet.pl, informacja podana przez gwiazdę na Instagramie nie była doprecyzowana.

Okazało się, że Doda nie będzie współpracować ze Smarzowskim. Co prawda autor "Wesela" planował nakręcenie filmu o polskim wojsku i stworzył scenariusz do "Gromu", jednak porzucił ten pomysł wiele lat temu. Powodem miał być zbyt wysoki koszt produkcji. Teraz "Grom" zostanie wyreżyserowany przez kogoś innego.

Wojciech SmarzowskiWojciech Smarzowski Fot. Marcin Wojciechowski / Agencja Gazeta

Dzień po wstawieniu zdjęcia, Doda postanowiła wyprowadzić fanów z błędu:

- Odkupiliśmy scenariusz, który napisał 10 lat temu, jest fantastyczny. Kupiliśmy scenariusz i prawa, ale reżyserem będzie ...inne wielkie nazwisko - skomentowała.

Wojtek Smarzowski pracuje teraz nad inną dużą produkcją. Trwają zdjęcia do filmu "3", w którym reżyser opowie o współczesnych problemach kościoła i księży, m.in. o pedofilii. (Przypominamy: Smarzowski kręci film o pedofilii w kościele. Na Targówku powstał ołtarz papieski [ZDJĘCIA] >> ).

Doda zagra w nowym 'Pitbullu'. Zobaczymy ją w gorących scenach z Dorocińskim. Znamy szczegóły

Więcej o:
Komentarze (44)
Doda ogłosiła, że nakręci film ze Smarzowskim. Reżyser: nic o tym nie wiem
Zaloguj się
 • to_ja_dziki-9876543210

  Oceniono 74 razy 60

  Tzw. Doda od dawna jest nikim i niczym. Unosi się jak plankton i żeruje gdzieś pomiędzy żywiącymi się padliną robakami i pasożytami.
  Jakby to przed wojną powiedziano: "Ona nie ma zdolności honorowej..."

 • as.pik

  Oceniono 62 razy 52

  Przepraszam, dlaczego artykuł o tej żenującej osobie został umieszczony w dziale "Kultura"? Nadaje się co najwyżej na plotek.pl. chyba że wprowadzicie nowy dział pt. "Wiadomości z półświatka".

 • Jan Osik

  Oceniono 56 razy 42

  z tej blachary to nawet pustaki na składzie budowlanym w Ciechanowie się śmieją.

 • laborantkolaborant

  Oceniono 43 razy 35

  oczywiście, ta niedoszła wiejska sklepowa podobno ma też zagrać u Felliniego.

 • w_pis-du

  Oceniono 37 razy 33

  Przyczepiło się gó... okrętu i krzyczy "płyniemy".

 • kali555

  Oceniono 36 razy 30

  Doda w dziale KULTURA?????????
  Jaki narodek taka kultura

  a mowilem dziadkowi ze otwarcie czworakow to byl fatalny pomysl

 • nicka1122

  Oceniono 38 razy 28

  Znowu plastikowy pustak chce się wypromować na znanym nazwisku. A Smarzowski nic o tym nie wie. "Odkupiliśmy" - a skąd ona by kasę wzięła ? Chyba, że pisze w liczbie mnogiej mając na myśli tego frajera, który ją usiłuje wylansować. Tylko czy przestępcom ktoś zasponsoruje produkcję ? Czarno to widzę, zważywszy, że mogą pójść siedzieć, nim skończą kręcić film.

 • ka67

  Oceniono 28 razy 22

  Doda zupełnie odleciała. Przecież z jej wypowiedzi nic nie wynika. Samochwalstwo i mitomania.

 • jonia2012

  Oceniono 25 razy 19

  ano jak za mlodu inwestowalo sie czas w silikony i zabawe to na starsze lata nie pozostaje nic innego tylko coraz wieksza glupote odpalac. Nastolatkom pewnego rodzaju zachowaniejeszcze "ujdzie" ale im czlowiek starszy tym jest to niestety zalosniejsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX