Tarantino nakręci nowego "Star Treka". Poprosił, by film mógł być "tylko dla dorosłych"

Reżyser prowadzi już rozmowy ze scenarzystami. "Star Trek" to nie jedyna produkcja, nad którą obecnie pracuje.

Plotki o tym, że Tarantino nakręci nowego "Star Treka" zaczynają się potwierdzać! Serwis indiewire.com poinformował, że reżyser poświęcił wiele godzin na rozmowy z pisarzami, których widziałby w roli scenarzystów. Pod uwagę brani są Lindsey Beer, Drew Pearce i Mark L. Smith ("Zjawa").

Tarantino wie już, jak ma wyglądać kolejna część kultowego dzieła - postanowił, że jego film będą mogli obejrzeć jedynie dorośli widzowie. Poprzednia część "Star Treka" w reżyserii J.J. Abramsa i Justina Lina miała kategorię "PG-13" (dozwolone od 13 roku życia). Jak widać, twórcy "Pulp Fiction" to nie wystarczyło. Reżyser poprosił producentów, by jego film miał kategorię "R". Oznacza to, że widzowie, którzy nie ukończyli 17 lat będą mogli iść na seans jedynie w obecności rodziców.

'Star Trek: W nieznane', kadr z filmu"Star Trek: W nieznane", kadr z filmu Mat. prasowe

Nie tylko "Star Trek"

14. część "Star Treka" nie jest jedyną produkcją, nad którą pracuje obecnie Tarantino. Kilka tygodni temu reżyser ogłosił, że w połowie 2018 roku rozpocznie zdjęcia do swojego 9. filmu

Przypominamy: Tarantino robi nowy film. Opowie o brutalnym zabójstwie żony Romana Polańskiego >>

Wiadomo już, że dramat rozegra się na przełomie lat 60. i 70. w Los Angeles i że stylistyka filmu będzie nawiązywać do kultowego "Pulp Fiction". Jednym z najważniejszych wątków "9" będą zbrodnie Charlesa Mansona. m.in. morderstwo Sharon Tate. Premiera filmu odbędzie się w 50. rocznicę śmierci żony Romana Polańskiego, czyli 9 sierpnia 2019 roku.

Więcej o: