"Spider-Man Uniwersum": kolejny Człowiek-Pająk doczeka się swojego filmu [ZWIASTUN]

"Spider-Man Uniwersum" zapowiada się na animację, która może zachwycić fanów komiksów. Choć premiera dopiero za rok, twórcy już teraz zaczynają podgrzewać atmosferę. Pokazano pierwszy zwiastun filmu.

Przyszedł wreszcie czas na zmianę. Pora na nowego Spider-Mana. Poznajcie Milesa Moralesa - "zwykłego" chłopaka z nowojorskiego Brooklynu. To następca Petera Parkera, którego znacie z poprzednich filmów. Nowy Człowiek-Pająk będzie musiał stawić czoła kolejnym wyzwaniom i zagrożeniom. Fabuła "Spider-Man Uniwersum" utrzymywana jest wciąż w tajemnicy.

Kilka szczegółów Sony Pictures Animation sprzedało jednak podczas tegorocznego brazylijskiego CCXP (Comic-Con Experience). Phil Lord i Chris Miller, dopytywani o szczegóły najnowszej produkcji zdradzili, że w ich animacji pojawi się zarówno nowy Spider-Man (Miles Morales), jak i Człowiek-Pająk, którego dobrze znamy z poprzednich filmów - Peter Parker. Peter Parker zagra usuwającego się w cień Człowieka-Pająka, ustępującemu pola młodszemu wychowankowi.

Animacja przedstawi najpewniej widzom zupełnie nowego bohatera z umiejętnościami, które znamy już z innych produkcji. Miles Morales jako bohater pojawił się w komiksach w 2011 roku, jest więc dość młody. Czy fani filmów o Peterze Parkerze polubią go tak samo, jak pierwszego "Spidy'ego"? Zobaczymy w 2018 roku.

"Spider-Man Uniwersum" ("Spider-Man: Into the Spider-Verse"), reż. Bob Persichetti, Peter Ramsey, Rodney Rothman, scen. Phil Lord, prod. Columbia Pictures, Sony Pictures Animation, Marvel Entertainment. W oryginalnej wersji językowej głosy podłożą: Shameik Moore, Liev Schreiber, Mahershala Ali i Brian Tyree Henry. Premiera planowana jest na grudzień 2018.

Więcej o: