"Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" zobaczcie pierwszy zwiastun

Pierwszy zwiastun filmu "Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" pojawił się dziś w sieci. Premiera zaplanowana jest na 25 maja tego roku.

"Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" opowie o przygodach młodego Hana Solo. Dowiemy się jak stał się legendarnym przemytnikiem (i łajdakiem), którego później Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznali w kantynie w Mos Eisley.

"Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie" kiedy premiera?

Premiera zaplanowana jest na 25 maja tego roku. Za kamerą produkcji o Hanie Solo początkowo stali Chris Miller i Phil Lord. Jednak w czerwcu 2017 roku poinformowano, że ich obowiązki przejął nowy reżyser Ron Howard. Za scenariusz odpowiadają Lawrence Kasdan oraz Jon Kasdan.

"Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie" kto w obsadzie? 

W tytułową rolę wcieli się Alden Ehrenreich.

Na ekranie zobaczymy również gwiazdę serialu HBOGra o tron” Emilię Clarke oraz Woody'ego Harrelsona. Donald Glover pojawi się na ekranie jako młody Lando Calrissian, postać występującą w dwóch filmach klasycznej trylogii: "Imperium kontratakuje" i "Powrocie Jedi". Wtedy w tę rolę wcielił się Billy Dee Williams. 

Więcej o:
Komentarze (30)
"Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" pierwszy zwiastun już jest
Zaloguj się
 • heavydirtysoul

  Oceniono 20 razy 8

  A niby czemu? "Łotr 1" jest o niebo lepszy od tyxh popłuczyn, jakom są ostatmie dwa epizody "podstawowej" sagi. Może z opinią poczekajmy na premierę, zamiast oceniacz coś, czego w zasadzie jeszcze nie ma

 • Tomasz Kobrzyński

  Oceniono 5 razy 5

  Zapowiada się dobry film, jak Łotr 1. Przygoda, walka, fajni bohaterowie, znani, tylko młodsi. A to wszystko bez tych przynudzających już trochę gadek o mocy, Jedi, itd.

 • ogniesteoczy

  Oceniono 3 razy 1

  Kiedyś w Robocop widziałem reklamę rocky5000
  wszyscy znajomi twierdzili, że nie dożyją tych czasów aby robić popłuczyny w stylu maska vejdera genezis... a jednak, planeta tak bardzo na psy spadła, że chodzą do kina jak kiedyś niewolnicy pod piramidę lub plebs do kaplicy w niedzielę...

 • eurotram

  Oceniono 3 razy -3

  Naprawdę już mnie zaczyna wkurzać to żerowanie Disneya na fanach sagi. Łotr 1 dał się obejrzeć,ale czułem jakbym pił bardzo rozcieńczoną kawę zamiast Arabiki o dobrym stężeniu; tak,klimaty niby te,ale trochę hmmmm... za mało "cukru w cukrze". Kilka wspólnych punktów to za mało i dlatego wolałbym,żeby ten zapowiadany film w ogóle nie powstał. Każdą część oryginalnej sagi widziałem po ileś razy, podobnie z prequelami, teraz (w ciągu ostatnich lat) byłem w kinie na epizodach VII i VIII,zamierzam w kinie zobaczyć Epizod IX,ale Łotra 1 obejrzałem tylko dlatego,że leciał na HBO,bo do kina bym nie poszedł i na to też nie pójdę.

 • adolfxxx

  Oceniono 9 razy -3

  A co potem ? pierwsza miłość c3po ,pierwsze dziewczyny , Jabby Hutta ,szmira i wyciąganie kasy ,szkoda czasu na ten chłam .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX