"Pitbull. Ostatni pies": jest oficjalny zwiastun. Nie spodziewaliście się, że Doda może być tak brutalna

"Pitbull. Ostatni pies" wejdzie do kin już 15 marca.

Wreszcie jest - po wielu zapowiedziach, plakatach i zdjęciach z filmu wreszcie dostaliśmy oficjalny zwiastun najnowszej produkcji Pasikowskiego: "Pitbull. Ostatni pies".

Odkąd Pasikowski zastąpił Patryka Vegę w roli reżysera ''Pitbulla'', wiemy, że może to być najlepsza część kinowego przeboju. Jednocześnie nad autorem genialnych 'Psów' ciąży ogromna odpowiedzialność. W końcu 'Pitbull' to ulubiony serial wielu Polaków.

- Staję na planie 'Pitbulla 3' jak przed największym wyzwaniem w życiu. Przyjdzie mi się bowiem zmierzyć nie tylko z gigantycznym sukcesem finansowym poprzednich dwóch części, ale także z legendą i doskonałością serialu sprzed 12 lat - mówi reżyser.

'Pitbull. Ostatni pies''Pitbull. Ostatni pies' Zdjęcia: Maciej Hachlica/Krzysztof Wiktor, Copyright Ent One Investments

Co wydarzy się w najnowszym ''Pitbullu''?

Akcja najnowszego dzieła twórcy 'Psów' rozpoczyna się od momentu, w którym ginie Soczek, partner Majamiego. Policjanci z wydziału terroru za wszelką cenę starają się schwytać sprawcę - to dla nich nie tylko służbowy obowiązek, lecz także sprawa honoru. Aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów.

W stolicy pojawiają się więc Despero, Metyl oraz - prosto z Waszyngtonu - Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz - Czarna Wdowa.

Producenci obiecują, że najnowszy ''Pitbull'' nie zawiedzie zarówno fanów kultowego serialu, jak i miłośników ostatnich hitów - 'Pitbull. Nowe porządki' i 'Pitbull. Niebezpieczne kobiety'. Dwa ostatnie łącznie zgromadziły w kinach ponad 4 miliony widzów.

"Pitbull. Ostatni pies" - kogo zagra Doda?

Co wiemy o roli Doroty Rabczewskiej? Rąbka tajemnicy uchylił sam Władysław Pasikowski. W rozmowie z magazynem "Party" reżyser zdradził, że Doda zagra żonę brutalnego gangstera, który zostanie zabity na jej oczach, a ona przejmie jego biznes. Pasikowski dodaje, że "sceny rozpaczy po śmierci ukochanego były dla niej równie ciężkie, co poruszające".

Piosenkarka zdradziła, że w ''Pitbullu'' będzie "jednocześnie brutalna i seksowna", a sam reżyser przyznaje, że to właśnie występu Dody nie może się doczekać najbardziej.

I rzeczywiście - kiedy obejrzeliśmy zwiastun filmu nie możemy oprzeć się wrażeniu, że Doda - a właściwie Dorota Rabczewska - naprawdę wczuła się w swoją rolę i gra tam pierwsze skrzypce.

Więcej o: