Stracił słuch przez nowotwór, ale nie przestał być raperem. Poznajcie historię Pjusa

Pjus został bohaterem pierwszego odcinka Papaya Films Presents Stories.

4 lutego, w Światowy Dzień Walki z Nowotworem, odbyła się premiera tegorocznego cyklu Papaya Films Presents Stories. Pierwszy odcinek, w reżyserii Daniela Jaroszka, został poświęcony Karolowi Nowakowskiemu - muzykowi, który w wyniku choroby nowotworowej utracił słuch.

Stworzone przez Papaya Films video jest inspirującą historią człowieka, który związał swoje życie z muzyką, a któremu los odebrał słuch. Karol Nowakowski, artysta szerzej znany jako Pjus, musiał poddać się operacjom usunięcia zmian nowotworowych. Operacjom, które pozwoliły mu uniknąć uszkodzenia pnia mózgu, ale wprowadziły go do świata ciszy. Prawdziwy słuch zastąpiły implanty. Dzięki ogromnej wewnętrznej sile, połączonej z wybitnymi osiągnięciami medycyny i technologii, Karol Nowakowski, pierwszy człowiek na świecie z całkowicie sztucznym zmysłem słuchu, od dziesięciu lat wciąż tworzy, rozwija się, nagrywa płyty, czynnie uczestniczy w życiu i jest bohaterem nie tylko świata muzyki.

Poznajcie historię Karola Nowakowskiego zobrazowaną w ramach cyklu "Stories":

Stories to cykl autorskich treści produkowanych przez najlepszych reżyserów. Każdy materiał przedstawia poruszające historie i obrazuje zawiłość ludzkich losów. Kolejne odcinki już wkrótce pojawią się w mediach społecznościowych Papaya Films.

Przypominamy: Pjus: Nie boję się pokazywać, że jestem głuchy i nie mam problemu z wyrażaniem mocnych poglądów >>

Więcej o: