"Kobieta sukcesu": rzadki przypadek inteligentnej komedii romantycznej. Już w kinach

Na ekranach kin od wczoraj "Kobieta sukcesu", czyli lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że los w najmniej oczekiwanej chwili może nas obdarować czymś bardzo cennym.

W filmie "Kobieta sukcesu" na ekranie zobaczymy Agnieszkę Więdłochę, Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera i Julię Wieniawę. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop oraz gościnnie, w nietypowej odsłonie, Tomasz Oświeciński.

Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów. Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na miłość?

"Kobieta sukcesu" to komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najcenniejsze. Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska znana z takich hitów jak "Lejdis" czy "Śniadanie do łóżka", reżyserem zaś Robert Wichrowski ("Francuski numer").

Film promuje również piosenka zespołu Afromental, który wraca po roku ciszy. "Zaufaj" powstało specjalnie dla filmu "Kobieta sukcesu". Na planie teledysku zespół Afromental dał dynamiczny, rockowy występ. Muzykom towarzyszyły aktorki, które zagrały główne role w filmie: Agnieszka Więdłocha, Julia Wieniawa oraz Paulina Gałązka.

 

Na film w nadchodzący weekend zapraszają sami aktorzy - m.in. Mikołaj Roznerski, filmowy Norbert:

"Kobieta Sukcesu" - co zrobić z czasem wolnym w niedzielę

"Kobieta sukcesu", reż. Robert Wichrowski, scen. Hanna Węsierska. W rolach głównych: Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner, Małgorzata Foremniak, Julia Wieniawa-Narkiewicz. Premiera 8 marca 2018 - koniecznie zobaczcie zdjęcia z premiery! > > >

Więcej o: