"Kobieta sukcesu": ten tydzień należał do niej. Zobacz pikantny fragment filmu

W ciągu niespełna tygodnia "Kobieta sukcesu" przyciągnęła 200 tysięcy widzów. Mamy dla was pikantny fragment filmu z Agnieszką Więdłochą i Mikołajem Roznerskim.

Agnieszka Więdłocha tak mówi o swojej postaci: "Mańka jest spontaniczną, chaotyczną kobietą, która wszystko chce mieć pod kontrolą, z drugiej strony jest perfekcjonistką. Przyjechała do Warszawy i odnosiła sukces swoją ciężką pracą. Niestety w pewnym momencie przechodzi kryzys, z którym musi sobie jakoś poradzić..."

Mikołaj Roznerski gra w filmie Norberta, chłopaka Mańki: lawiranta, karierowicza i intryganta. "Mój bohater wie, co zrobić, by odnieść w życiu sukces. Nazywałem go "korporacyjną żmiją". Jest to człowiek, który dąży do swoich zawodowych celów po trupach i do pewnego momentu jest bezwzględny. Z czasem okazuje się, że taka postawa sprawia, że trudno jest mu utrzymać prawdziwe, szczere relacje i miłość" – podkreślał aktor.

W filmie "Kobieta sukcesu" na ekranie zobaczymy też Bartosza Gelnera i Julię Wieniawę. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop oraz w zupełnie nietypowej odsłonie, gościnnie, wystąpił Tomasz Oświeciński.

Główną bohaterką filmu jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów. Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na miłość? "Kobieta sukcesu" to lekka
i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najcenniejsze.

Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska znana z takich hitów jak "Lejdis" czy "Śniadanie do łóżka", reżyserem zaś Robert Wichrowski ("Francuski numer").

Obejrzyjcie fragment filmu:

"Kobieta Sukcesu" - fragment

Więcej o: