Patryk Vega idzie za ciosem i nie zwalnia. Zrobi "Kobiety mafii 2"

Patryk Vega nakręci "Kobiety mafii 2". Pierwszą część obejrzało w kinach już ponad milion widzów. Produkcja ma już nawet zaplanowaną datę premiery.

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualne Media, Patryk Vega nie tylko planuje nakręcić drugą część swojego ostatniego hitu - "Kobiety mafii", ale również ma już dość konkretną datę premiery. Produkcja ma być gotowa na początku 2019 roku. A to wciąż nie kończy naszej, waszej i Patryka Vegi przygody z tym tytułem - "Kobiety mafii" pierwotnie były planowane jako trylogia, więc czeka nas jeszcze trzecia część hitu, który w kinach obejrzało już ponad milion widzów.

"Kobiety mafii 2" najpewniej będą kontynuacją hitu - poznamy dalsze wątki głównych bohaterek, których nie zobaczymy w serialu. Bowiem Patryk Vega, podobnie jak w przypadku "Botoksu", wypuści również "Kobiety mafii" w wersji serialowej, i to już niebawem. Vega, podczas kręcenia filmu, otrzymał o wiele więcej materiału, niż mógł pokazać w kinie. Z tego, co zostało, zostanie zrobiony serial, który najpewniej również pokaże platforma Showmax.

W serialu mają pojawić się nowe postaci, będzie to zatem najpewniej łącznik pomiędzy pierwszą a drugą częścią filmu. Kogo zobaczymy w "Kobietach mafii 2"? Vega ma swoich ulubionych aktorów, których obsadza w każdym swoim filmie, ale jeśli "Kobiety mafii 2" mają rzeczywiście być kontynuacją, to nie ma szans, żebyśmy zobaczyli w drugiej części Piotra Stramowskiego, Bogusława Lindę, Tomasza Oświecińskiego, Sebastiana Fabijańskiego i Julię Wieniawę - chyba, że zmartwychwstaną (wybaczcie spoiler ci, którzy nie widzieli filmu). Ale skoro film jest mimo wszystko o kobietach, to najpewniej zobaczymy, jak radzą sobie w mafijnym półświatku Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska i Olga Bołądź. Kim Vega zastąpi swoich ulubionych aktorów-mężczyzn? Przekonamy się niebawem.

Więcej o:
Komentarze (13)
Patryk Vega idzie za ciosem i nie zwalnia. Zrobi "Kobiety mafii 2"
Zaloguj się
 • info0

  Oceniono 16 razy 10

  Nie widziałem i nie zamierzam widzieć, więc Wasz spoiler mam głęboko w dupie. Jak całą twórczość tego całego Vegana...

 • micholek31

  Oceniono 10 razy 8

  Sami napędzacie kręcenie takich syfiastych filmów. Przyczyniacie się takimi artykułami do idiocenia społeczeństwa. Te pseudofilmy uwłaczają ludzkiej inteligencji.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 6

  Kolejna reklama produktu filmopodobnego. Już wolę Uwe Bolla.

 • 6nine9

  Oceniono 7 razy 5

  Czy kazde pierdnięcie Vegi musicie kwitowac sensacyjnym artykulem? Chamski i nachalny sponsoring przynosi odwrotne skutki.

 • mamut_wlochaty

  Oceniono 5 razy 5

  "wybaczcie spoiler ci, którzy nie widzieli filmu" - są rzeczy, których się nie wybacza.

  Jak mawiał klasyk: "W piekle z pewnością jest osobne pomieszczenie dla tych, którzy zdradzają ludziom zakończenia filmów".

 • szaja25

  Oceniono 4 razy 4

  Monotematyczne przejaskrawianie rzeczywistości, twórczość Vegi.

 • kinlej

  Oceniono 4 razy 2

  Dzieci mafii
  - Spiejdajaj z tej piaskownicy!
  - Daj mi tom łopatke kullwa!
  - Mój tata cię dojedzie, jest perszingiem!

 • vendettav

  Oceniono 1 raz 1

  To może coś wg własnych doświadczeń czyli : "Kobiety reżyserów"

 • G SGK

  0

  Potem jeszcze sprzątaczki mafii, dozorcy mafii, potem pitbull ostatnia suka, pitbull ostatni szczeniak...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX