"Kobiety mafii" Vegi najczęściej oglądanym filmem roku. W kinach ponad 2 miliony (!) widzów

Patryk Vega bije kolejny rekord. "Kobiety mafii" powtarzają sukces "Botoksu".

"Kobiety mafii", czyli ostatni film Patryka Vegi ujawniający "całą prawdę" o Grupie Mokotowskiej, właśnie zgromadził w kinach ponad 2 miliony widzów. To pierwszy polski film, któremu udało się to w 2018 roku. "Botoks", czyli poprzednia produkcja Vegi osiągnęła ten wynik po czterech tygodniach od premiery.

Zobacz: "Botoks" z najlepszym otwarciem roku. Vega ma teorię, kto pisał negatywne recenzje >>

Razem z "Pitbullem" jest to trzeci film reżysera z tak wysoką frekwencją - a tego przed Patrykiem Vegą nie osiągnął jeszcze nikt.

Patryk VegaPatryk Vega gazeta.tv

Jednak reżyser nie daje sobie chwili ani wytchnienia i już szykuje dla Polaków kolejne hity. Tym razem postanowił poruszyć problem dziecięcej pornografii i handlu ludźmi. Druga produkcja opowie o rosyjskiej mafii.

Przypominamy: Patryk Vega zrobi dwa nowe filmy. "Odbył dziesiątki godzin rozmów z pedofilami i handlarzami żywym towarem" >>

Ale to nie koniec niespodzianek. Reżyser "Kobiet mafii" ogłosił, że nakręci drugą część ulubionego filmu Polaków. Ujawnił też dość konkretną datę premiery. Produkcja ma być gotowa na początku 2019 roku. A to wciąż nie kończy naszej, waszej i Patryka Vegi przygody z tym tytułem - "Kobiety mafii" pierwotnie były planowane jako trylogia, więc czeka nas jeszcze trzecia część hitu, który w kinach obejrzało już ponad milion widzów.

Jesteście gotowi na "Kobiety mafii 2"?

"Kobiety mafii 2" najpewniej będą kontynuacją hitu - poznamy dalsze wątki głównych bohaterek, których nie zobaczymy w serialu. Bowiem Patryk Vega, podobnie jak w przypadku "Botoksu", wypuści również "Kobiety mafii" w wersji serialowej, i to już niebawem. Vega, podczas kręcenia filmu, otrzymał o wiele więcej materiału, niż mógł pokazać w kinie. Z tego, co zostało, zostanie zrobiony serial, który najpewniej również pokaże platforma Showmax.

'Kobiety mafii''Kobiety mafii' Fot. Robert Pałka/Anna Gostkowska, Copyright (C) Vega Investments

W serialu mają pojawić się nowe postaci, będzie to zatem najpewniej łącznik pomiędzy pierwszą a drugą częścią filmu. Kogo zobaczymy w "Kobietach mafii 2"? Vega ma swoich ulubionych aktorów, których obsadza w każdym swoim filmie, ale jeśli "Kobiety mafii 2" mają rzeczywiście być kontynuacją, to nie ma szans, żebyśmy zobaczyli w drugiej części Piotra Stramowskiego, Bogusława Lindę, Tomasza Oświecińskiego, Sebastiana Fabijańskiego i Julię Wieniawę - chyba, że zmartwychwstaną (wybaczcie spoiler ci, którzy nie widzieli filmu). Ale skoro film jest mimo wszystko o kobietach, to najpewniej zobaczymy, jak radzą sobie w mafijnym półświatku Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska i Olga Bołądź. Kim Vega zastąpi swoich ulubionych aktorów-mężczyzn? Przekonamy się niebawem.

Więcej o: