Ed Sheeran wystąpi w komedii twórców "To właśnie miłość" i "Dziennik Bridget Jones"

Ed Sheeran pozbierał się już po występie w "Grze o tron". Wtedy przez negatywne komentarze musiał usunąć konto na Twitterze.

Pamiętacie rolę Eda Sheerana w "Grze o tron"? Brytyjczyk zagrał w pierwszym odcinku 7. sezonu razem z Maisie Williams i wcielił się w postać jednego ze strażników. Przy okazji zaśpiewał fragment piosenki.

Przypominamy: Ed Sheeran zagrał w 7. sezonie "Gry o tron". "Arya: Piękna piosenka. Ed Sheeran: Jest nowa >>

Niestety, po emisji odcinka widzowie nie pozostawili na nim suchej nitki. Prześmiewcze komentarze tak zabolały piosenkarza, że postanowił usunąć konto na Twitterze.

Ale czas leczy rany, a Ed Sheeran... szykuje się to występu w kolejnym filmie. Jak informuje deadline.com piosenkarz ma wystąpić w komedii muzycznej, której akcja ma rozgrywać się w latach  60. i 70. w Wielkiej Brytanii, a także napisać muzykę do filmu.

 

Reżyserem jest twórca "Slumdoga" i ''127 godzin'' - Danny Boyle, a scenariusz napisał Richard Curtis, który ma na koncie takie hity, jak ''Cztery wesela i pogrzeb'', ''To właśnie miłość'' i ''Dziennik Bridget Jones''.

Przypomnij: Ed Sheeran i Andrea Bocelli nagrali włoską wersję "Perfect". Mamy ciarki >>

U boku Eda Sheerana wystąpią m.in. Lily James, Himesh Patel i Kate McKinnon.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Ed Sheeran wystąpi w Polsce

Po dwóch latach nieobecności Ed Sheeran ponownie zagra w Polsce. Gwiazda wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie w już sierpniu 2018 w ramach trasy koncertowej Divide Tour. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się 8 lipca, ceny biletów wahają się od 209 do 400 złotych.

Co sprawia, że film wygląda filmowo? Takie chwyty stosują specjaliści

Więcej o: