''Powrót do przyszłości IV'' nie powstanie. Michael J. Fox wyjaśnił, co się stało

"Kręcimy ''Powrót do przyszłości IV'" - taki wpis pojawił się na profilu Michaela J. Foxa w weekend. Fani kultowego filmu wpadli w euforię. Okazało się, że wszyscy daliśmy się oszukać.

''Powrót do przyszłości IV'' nie schodził z ust wszystkich wielbicieli tego kultowego filmu przez kilka dni. Zaczęło się od zdjęcia na profilu Micheala J. Foxa. Był na nim z Christopherem Lloydem i Leą Thompson.

Wszyscy grali przecież razem w poprzednich częściach produkcji. Podpis jasno mówił, że poprzedniego lata ruszyły zdjęcia do nowego ''Powrotu'' i możemy już tylko czekać, aż pojawi się w kinach.

''Powrót do przyszłości IV'' nie powstanie

Szybko jednak okazało się, że informacja o pracach nad kolejną częścią ''Powrotu do przyszłości'' była kłamstwem. Profil aktora, z którego pochodziła ekscytująca wiadomość jest fałszywy i nie prowadzi go Michael J. Fox. Aktor tak naprawdę nie ogłosił nic takiego.

Co do samego zdjęcia, które posłużyło jako dowód na autentyczność doniesień - powstało 3 lata temu.

 

Umieściła je na swoim Instagramie aktorka Lea Thompson w lipcu 2015 roku. Pamiątkowa fotografia powstała w trakcie 30-lecia ''Powrotu do przyszłości'', które świętowano na Comic Conie w Londynie. Jedyne potwierdzone informacje dotyczące ''Powrotu do przyszłości IV'', to wypowiedź Christophera Lloyda z ubiegłego roku. 79-letni aktor powiedział w 2017 roku, że chętnie zagrałby w kolejnym części. Ale to absolutnie wszystko, co zostało powiedziane przez kogokolwiek związanego z trylogią. 

Na co do kina w czerwcu? "Zimna wojna" z Cannes, "Jurassic Park 5" i miłosna historia Pablo Escobara

Więcej o: