Łukasz Palkowski nakręci serial kryminalny. "Pułapka" ma duże nazwiska - w roli głównej Agata Kulesza

TVN wypuszcza na jesieni nowy serial. Główną rolę w serialu kryminalnym o roboczym tytule "Pułapka" dostała Agata Kulesza. Reżyserem jest Łukasz Palkowski.

Już jesienią na antenie TVN pojawi się nowa produkcja obyczajowo-kryminalna - "Pułapka". Stacja podała już obsadę - nie brakuje dużych nazwisk naprawdę świetnych aktorów.

Biorąc pod uwagę zarówno doskonałą obsadę i jak i reżysera, który ma na koncie tak doskonałe filmy jak ''Bogowie'' czy serial ''Belfer'' jesteśmy przekonani, że warto będzie czekać na efekty ich pracy. 

 

"Pułapka" - fabuła nowego serialu Łukasza Palkowskiego

''Pułapka'' pokaże historię dwóch kobiet. Jak mówi opis serialu, na pierwszy rzut oka nie wydaje się, żeby cokolwiek je łączyło. Jednak bez siebie nie mają szans na przetrwanie. 

Agata Kulesza wcieli się w główną rolę. jej bohaterka Olga Sawickia jest pisarką specjalizującą się w powieściach kryminalnych. Jej książki zaś należą do najbardziej popularnych w Polsce. I właśnie przygotowania do kolejnej powieści sprawią, że trafi na sprawę nastolatki, która ją zaintryguje. Jej poszukiwania uruchomią całą lawinę niebezpiecznych zdarzeń:

Pozornie prosty temat ma jednak drugie dno. Niepostrzeżenie Olga zostaje wciągnięta w niebezpieczną pułapkę – intrygę z przeszłości, która po latach powraca z podwójną siłą. Tym razem nie jest to jednak literacka fikcja, ale niezwykle groźna gra, w której stawką jest życie - podaje osoba z produkcji.

Obsada serialu "Pułapka"


Oprócz Agaty Kuleszy, która odegra główną rolę, na ekranie zobaczymy także Joannę Kulig, Leszka Lichotę, Kingę Preis, Krzysztofa Pieczyńskiego, Mateusza Więcławka oraz debiutującą w dużej roli, aktorkę  młodego pokolenia, Mariannę Kowalewską.

Autorska produkcja TVN jest realizowana na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Zdjęcia do 6-odcinkowego serialu będą powstawać w Warszawie i na Mazurach.

Łukasz Palkowski - reżyser 

Reżyserem serialu został wielokrotnie nagradzany i wyróżniany Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za takie hitowe produkcje jak "Bogowie", 'Belfer", "Diagnoza" czy "Najlepszy".

Autorem zdjęć do nowej produkcji jest Marian Prokop ("Listy do M.", "Miasto 44", "Belfer"). Producentami serialu są Tomasz Karpiński oraz Katarzyna Bielecka.

Więcej o: