To będzie ostatni film Kevina Spaceya? Tym razem go nie wycięli

W sieci pojawił się zwiastun filmu "The Billionaire Boys Club", w którym Kevin Spacey gra jedną z głównych ról. To ostatni film, w jakim aktor wziął udział przed falą oskarżeń o molestowanie.

To nie jest najlepszy czas dla Kevina Spaceya. Aktor pod koniec zeszłego roku został oskarżony o molestowanie, czego efektem było zakończenie pracy na planie serialu "House of Cards". Ponadto wycięto go z filmu "Wszystkie pieniądze świata" Ridleya Scotta. 

"The Billionaire Boys Club" - ostatni film Kevina Spaceya

Teraz w internecie pojawił się zwiastun filmu "The Billionaire Boys Club", w którym aktor dostał jedną z głównych ról. Tym razem twórcy nie bali się pokazać twarzy Spaceya. Przypomnijmy, że po aferze seksualnej z aktorem w roli głównej nawet TVN emitując zwiastun filmu "Szefowie Wrogowie" ocenzurował jego twarz i nazwisko

 

Akcja filmu rozgrywa się w latach 80. w Los Angeles. Fabuła produkcji opiera się na prawdziwej historii, która dotyczy grupy młodych bogatych wykorzystujących piramidę finansową w celu zarobienia milionów. 

Zdaniem krytyków filmowych to ostatni film z udziałem aktora. Po wielkiej aferze eksperci twierdzą, że nie ma już szans na odbudowę jego kariery.

Kevin Spacey i afera seksualna

Kevin Spacey pierwszy raz został oskarżony o molestowanie przez aktora, Anthony'ego Rappa. Kiedy padł ofiarą Spaceya miał jedynie 14 lat. Spacey przyznał się do winy i wyznał wtedy, że jest homoseksualistą.

Później pojawiły się kolejne oskarżenia, w tym przez ekipę "House of Cards", w wyniku czego Netflix zerwał z nim współpracę. W listopadzie zeszłego roku teatr Old Vic w Londynie, którego Spacey był dyrektorem artystycznym, poinformował, że otrzymał 20 zgłoszeń dotyczących niewłaściwego zachowania z jego strony.

Również produkcja filmu "Wszystkie pieniądze świata" zdecydowała, że nagra wszystkie sceny z udziałem aktora od nowa. Spacey został też oskarżony o molestowanie przez członka norweskiej rodziny królewskiej, Ariego Behna, po koncercie na cześć laureatów nagrody Nobla w 2007 roku, którego aktor był gospodarzem.

"Czuwaj" to emocjonujący thriller Roberta Glińskiego. Pokazuje niepokojący obraz zagubionej młodzieży

MM

Więcej o: