Kożuchowska pokazała zdjęcie z planu nowego filmu Vegi. Trudno ją rozpoznać. Znamy też tytuł

Małgorzata Kożuchowska gra w najnowszym filmie Patryka Vegi - zdradziła też jego tytuł: ''Plagi Breslau''. Uchyliła rąbka tajemnicy z planu i pokazała, jak wygląda charakteryzacja jej postaci. Zmiana jest znacząca.

Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy podjęła współprace ż Patrykem Vegą. Nowa rola aktorki znacznie będzie się wyróżniać na tle jej poprzednich dokonań - możemy być już pewni, że zmiana wizerunku jest konkretna.

Małgorzata Kożuchowska gra w filmie Patryka Vegi

Małgorzata Kożuchowska pokazała właśnie zdjęcie z planu filmu ''Plagi Breslau''. Pozuje na nim z samym Patrykiem Vegą, prezentując przy okazji charakteryzację do swojej nowej roli. Już wcześniej obiecywano nam, że to będzie przełom w jej dotychczasowym wizerunku, teraz mamy już tego pewność.

 

Uwagę zwraca przede wszystkim drastyczna zmiana fryzury - Kożuchowska zmieniła kolor włosów - z blondu na ciemny brąz. Ma też wygolony bok głowy.

Na próżno też szukać śladu makijażu. To sugeruje, że jej postać będzie typem ''silnej kobiety''. To znacząco odbiega od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni w jej wykonaniu.

Z podpisu pod zdjęciem wynika też, że film będzie kryminałem, a po następnych hasłach, wnioskujemy, że Kożuchowska wcieli się w policjantkę prowadzącą śledztwo w sprawie morderstwa

Nowy film Patryka Vegi - co jeszcze wiemy?

Za scenariusz i produkcję odpowiada sam Patryk Vega. Długo nie było wiadomo, jaki będzie tytuł. Teraz mamy już pewność. ''Plagi Breslau'' to tytuł najnowszej produkcji reżysera takich kasowych przebojów jak ''Pitbull'', ''Botoks'' czy ''Kobiety mafii''.

Małgorzata Kożuchowska zagra w nim jedną z głównych ról - najprawdopodobniej policjantki prowadzącej śledztwo. Film będzie pokazywał historię seryjnego mordercy, akcja zaś, jak łatwo zgadnąć po tytule, toczyć się będzie głównie we Wrocławiu i jest z nim mocno związana - donoszą nieoficjalnie jeszcze "Wirtualne Media''. Ponoć przewidziane są też liczne sceny z udziałem kaskaderów, możemy więc liczyć na wartką akcję.

Nowy film Patryka Vegi - obsada 

Obok Małgorzaty Kożuchowskiej zobaczymy też na ekranie Darię Widawską i Andrzeja Grabowskiego. Nie zabraknie też aktorów znanych z innych filmów Vegi. Zagrać mają też Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant, Olga Bołądź, Sebastian Fabijański oraz Aleksandra Popławska.

Na co do kina w czerwcu? "Zimna wojna" z Cannes, "Jurassic Park 5" i miłosna historia Pablo Escobara

Więcej o: