Brad Pitt i Leonardo DiCaprio na planie nowego filmu Tarantino. To pierwsze zdjęcia z "Once Upon a Time in Hollywood"

Leonardo DiCaprio zdradził co nie co z planu nowego filmu Tarantino. Już wiadomo, że on i Brad Pitt zagrają główne role.

Wszystko wskazuje na to, że zdjęcia do nowego filmu Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood" nabrały rozpędu. Leonardo DiCaprio pokazał właśnie na Instagramie pierwsze zdjęcie z planu filmowego.

Tarantino - nowy film

First look. #OnceUponATimeInHollywood - napisał pod zdjęciem z Bradem Pittem.

 

Aktorzy wcielają się w role Ricka Daltona i Cliffa Bootha. Oprócz nich pojawią się także Al Pacino, Burt Reynolds, Tim Roth, Michael Madsen, Damian Lewis, James Marsden, Julia Butters, Luke Perry, Dakota Fanning, Clifton Collins Jr, Keith Jefferson, Nicholas Hammond oraz Margot Robbie, która wcieli się w postać żony Romana Polańskiego.

"Once Upon a Time in Hollywood"

"Once Upon a Time in Hollywood" skupia się wokół zmian zachodzących w Los Angeles w 1969 roku i przedstawi przygody Daltona (DiCaprio), przebrzmiałej gwiazdy westernowego serialu, oraz Bootha (Pitt). W scenariuszu pojawi się wątek jednego z najsłynniejszych morderstw lat 60. - zabójstwa żony Romana Polańskiego.

Zabójstwo żony Romana Polańskiego

Ta zbrodnia wciąż budzi wiele emocji. W 1969 roku członkowie sekty Charlesa Mansona dokonali rzezi w willi Romana Polańskiego w Los Angeles. Wśród ofiar znalazła się żona reżysera, Sharon Tate, która była wtedy w dziewiątym miesiącu ciąży. Charles Manson oraz sprawcy zbrodni zostali skazani na dożywocie w 1971 roku.

Premiera filmu została zapowiedziana na 9 sierpnia 2019 roku.

AW

Na co do kina w czerwcu? "Zimna wojna" z Cannes, "Jurassic Park 5" i miłosna historia Pablo Escobara

Więcej o: