Patryk Vega pokazał zdjęcie spalonej żywcem kobiety. "Takiej charakteryzacji jeszcze nie widziałem"

Patryk Vega opublikował na Instagramie zdjęcie z planu swojego nowego filmu, "Plagi Breslau". Widzimy na nim ucharakteryzowaną kobietę, która wygląda jakby była żywcem spalona.

Od kilku tygodni mówi się o nowym filmie Patryka Vegi, "Plagi Breslau". W produkcji zobaczymy stałych aktorów filmów tego reżysera, ale i nowe twarze. Ogromnym zaskoczeniem jest Małgorzata Kożuchowska, która została obsadzona w jednej z głównych i najbardziej kluczowych ról.

Patryk Vega pokazał zdjęcie spalonej kobiety

Wszystko wskazuje też na to, że najnowsze dzieło Vegi jest tworzone z myślą o tych, którzy mają stalowe nerwy. Reżyser ujawnił kolejne karty i pokazał zdjęcie z planu, które zszokowało wielu. Widzimy na nim ucharakteryzowaną kobietę, która wygląda jakby była żywcem spalona.

Na scenie Opery Wrocławskiej zrobiło się gorąco. Kobieta spalona żywcem. Nowy film Patryka Vegi, "Plagi Preslau". - napisał.
 

Pod zdjęciem od razu pojawiły się komentarze zaintrygowanych i zszokowanych fanów.

Efekt końcowy na pewno będzie fenomenalny i prawdziwy. Brawo dla charakteryzatorki.
Nie mogę się doczekać premiery filmu.
Takiej charakteryzacji jeszcze nie widziałem!

Jak podaje wp.pl, to właśnie w budynku Opery Wrocławskiej dojdzie w filmie do jednego z makabrycznych zabójstw. Vega zapowiedział, że widz może spodziewać się spektakularnych i mocnych scen pożaru z udziałem setek statystów.

Patryk Vega, Małgorzata Kożuchowska, Iwona Bielska, Daria Widawska na planie 'Plag Breslau'Patryk Vega, Małgorzata Kożuchowska, Iwona Bielska, Daria Widawska na planie 'Plag Breslau' fot.Instagram/patryk_vega_official

Ewa Kasprzyk na planie "Plag Breslau"

Ewa Kasprzyk także uchyliła rąbka tajemnicy na temat filmu. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z planu, na którym widzimy matki wraz z ich niepełnosprawnymi pociechami. Wszystkie wskazuje na to, że zarówno kobiety jak i dzieci zagrają w filmie Vegi.

Matki bohaterki na planie ze swoimi pociechami Marysia i Jankiem z którymi miałam zaszczyt grać... Być na planie u Patryka Vegi to wielkie doświadczenie, wielkie zmaganie, wielki ukłon dla obu mam za codzienność... Bo dla nich to zmaganie z życiem a dla mnie dzień zdjęciowy.
 

O czym będą "Plagi Breslau"?

Najnowsze dzieło Patryka Vegi będzie historią o seryjnym mordercy, który przez kilka dni uparcie szuka ofiar we Wrocławiu. Kluczową informacją jest fakt, że do zbrodni dochodzi zawsze o godzinie 18:00.

W obsadzie "Plag Breslau" znaleźli się m.in. Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Iwona Bielska, Tomasz Oświeciński, Katarzyna Bujakiewicz, Ewa Kasprzyk, Maria Dejmek, Jacek Beler i oczywiście Małgorzata Kożuchowska. Aktorka specjalnie dla roli wygoliła bok głowy i zafarbowała włosy na brązowo.

KS

Więcej o: