Zapłakana Małgorzata Kożuchowska w ramionach Patryka Vegi. Tak wyglądał ostatni dzień na planie

Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy w swojej karierze wystąpiła w filmie Patryka Vegi. Pokazała właśnie nagranie z ostatniego dnia zdjęciowego. Nie zabrakło łez.

Patryk Vega już niedługo pokaże nam swój najnowszy film ''Plagi Breslau''. Ekipa bardzo się ze sobą zżyła.

Małgorzata Kożuchowska popłakała się na koniec zdjęć

Małgorzata Kożuchowska zagrała w ''Plagach Breslau'' główną rolę. Będzie policjantką prowadzącą dochodzenie w sprawie tajemniczych morderstw. 

Aktorka właśnie poinformowała, że zdjęcia do filmu już się skończyły. Pokazała też, jak emocjonalnie zareagowała, kiedy padł ostatni klaps. Po prostu się popłakała. Napisała:

Koniec zdjęć! Mega przygoda! Patryk dziękuję za zaufanie, Twoją odwagę i charyzmę!
 

''Plagi Bresalu'' - co wiemy

Co wiemy o najnowszym filmie Patryka Vegi? Akcja będzie rozgrywać się we Wrocławiu, a sama Kożuchowska zagra policjantkę prowadzącą śledztwo w sprawie tajemniczych morderstw. Kluczową informacją jest, że morderca zabija zawsze o godzinie 18.00.  Nie zabraknie nawiązań do XVIII-wiecznej historii Wrocławia. Właśnie ona zawiera wskazówki, jak zatrzymać tragiczny ciąg zdarzeń. 

Aktorka przeszła na potrzeby zdjęć dużą metamorfozę, rezygnując ze swojego koloru włosów oraz właściwego jej poprzednim postaciom makijażu. 

Możemy spodziewać się, że film będzie dynamiczny, mówi się o wielu scenach z udziałem kaskaderów. 

Patryk Vega odpowiada za scenariusz, reżyserię i produkcję filmu. "Plagi Breslau" nie będą miały swojej kinowej premiery. Film pojawi się wyłącznie w ofercie platformy Showmax. Nie znamy jeszcze oficjalnej daty.

Nowy film Patryka Vegi - obsada 

Obok Małgorzaty Kożuchowskiej zobaczymy postacie odgrywane przez Darię Widawską i Andrzeja Grabowskiego. Pojawią się także , Iwona Bielska, Tomasz Oświeciński, Katarzyna Bujakiewicz, Ewa Kasprzyk, Maria Dejmek i Jacek Beler.
Nie oznacza to, że zabraknie aktorów dobrze znanych z innych filmów Vegi. Zagrać mają więc Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant, Olga Bołądź, Sebastian Fabijański oraz Aleksandra Popławska.

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

Więcej o: