Filip Chajzer zagrał w filmie Patryka Vegi. Dziennikarz zrobił to, aby pomóc potrzebującym

Filip Chajzer to kolejna osoba, która pojawi się w najnowszej produkcji Patryka Vegi "Plagi Breslau". Dziennikarz pochwalił się zdjęciem z planu.

Zdjęcia do najnowszego filmu Patryka Vegi pt. "Plagi Breslau" skończyły się kilka dni temu. I choć mogło się wydawać, że znane są już wszystkie nazwiska osób, którzy wystąpili w produkcji, właśnie na jaw wyszło kolejne. I to dość zaskakujące.

Filip Chazjer zagrał w "Plagach Breslau"

Jak się okazuje w "Plagach Breslau" zagrał Filip Chajzer. Wprawdzie dziennikarz znany jest z angażowania się w rozmaite projekty, jednak chyba nikt nie podejrzewał, że wystąpi u Vegi. Prezenter pochwalił się na Instagramie zdjęciem z planu, pod którym napisał:

Pierwszy film, w którym nie gram samego siebie. Pan Vega to jednak odważny człowiek
 

Początkowo internauci nie zareagowali entuzjastycznie na tę wiadomość. Wśród komentarzy czytamy:

U pana Vegi to bym się nie chwaliła...
Wiesz co, ja oglądając jego filmy czuję tylko zażenowanie, a oglądam je dlatego, żeby nikt nie zarzucił mi, że bezpodstawnie je krytykuję. Jeśli dla ciebie to dobra robota, to ok, może ja nie mam gustu filmowego ale dla mnie to totalne dno
Nie rozumiem, po co dziennikarze próbują być aktorami? Mało jest na rynku osób, które mają aktorskie wykształcenie?

Filip Chajzer zagrał w filmie Vegi w celach charytatywnych

W końcu głos zabrał sam Filip. Jak się okazało, dziennikarz zdecydował się zagrać w "Plagach Breslau", aby pomóc potrzebującym.

Wszystko zostało przekazane na leczenie onkologiczne pewnej pani. Dla mnie to fantastyczna przygoda i tylko tak to traktuję.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Filip angażuje się w akcje charytatywne. Dwa lata temu dziennikarz zebrał 300 tysięcy złotych na pomoc dla weteranów Powstania Warszawskiego. Podczas realizacji reportażu dla Dzień Dobry TVN zrobił starszej kobiecie zakupy, która w rozmowie wyznała, że marzy o tym, aby móc kupić sobie ulubioną kawę, dobrą szynkę i lody.

O czym są "Plagi Breslau"?

Akcja będzie rozgrywać się we Wrocławiu. Jedną z głównych ról zagra Małgorzata Kożuchowska. Aktorka wcieli się w policjantkę prowadzącą śledztwo w sprawie tajemniczych morderstw. Kluczową informacją jest, że morderca zabija zawsze o godzinie 18.

Patryk Vega odpowiada za scenariusz, reżyserię i produkcję filmu. "Plagi Breslau" nie będą miały swojej kinowej premiery. Film pojawi się wyłącznie w ofercie platformy Showmax.

KS

Więcej o: