Tak będzie wyglądać ''nowa'' Elżbieta II w 3. sezonie ''The Crown''- podobna? Wypuścili pierwsze zdjęcie z planu

To pierwsze zdjęcie z 3. sezonu popularnego serialu ''The Crown''. Olivia Colman wcieli się w rolę królowej Elżbiety II i tym samym zastąpi poprzednią królową.

Serial ''The Crown'' w produkcji Netflixa pokazało już początki panowania królowej Elżbiety II. Wszystko zaczęło się, kiedy młoda księżniczka ma zaledwie 25 lat i właśnie dowiaduje się, że będzie rządzić krajem. Teraz przyszła pora na ciąg dalszy. 

Olivia Colman jako królowa Elżbieta

3. sezon serialu ''The Crown'' będzie można zobaczyć niestety dopiero w przyszłym roku, ale już mamy mały przedsmak tego, co nas czeka. Netflix pokazał, jak będzie wyglądała ich królowa Elżbieta.

Zagra ją Olivia Colman, która zastąpiła tym samym w tej roli Claire Foy. Twórcy serialu od samego początku nie ukrywali, że chcą zmieniać obsadę i jest to ich główne założenie koncepcyjne.

W ten sposób do obsady dołączył też znany z serialu ''Outlander'' Tobias Menzies - on zagra księcia Filipa. Do nich dołączy też popularna aktorka Helena Bonham Carter - ona wcieli się w przebojową księżniczkę Małgorzatę, siostrę królowej Elżbiety.

Jak się Wam podoba nowe filmowe wcielenie Elżbiety II? 

3. sezon ''The Crown'' - co wiemy? 

Akcja kolejnego sezonu zacznie się w 1963 roku i pokaże, jak królowa poradziła sobie np. z powstaniem zespołu The Beatles czy występem Anglii w mundialu z 1966 roku. Wiemy, że pożegnamy się z aktorami znanymi z poprzednich dwóch sezonów. Premierę przewidziano na 2019 rok.

The Crown - dwa dwory

Więcej o: