''Stranger Things 3'' ma przewrotny teaser . Tym razem to reklama centrum handlowego

Premiera ''Stranger Things 3'' zbliża się nieuchronnie. Tak jak w przypadku poprzednich sezonów, zapowiedź nie łączy się z fabułą serialu. Ale idealnie wprowadza w klimat lat 80. i do tego gra tam Maya Thurman-Hawke.

Twórcy ''Stranger Things'' znowu postawili na nieoczywistą promocję kolejnego sezonu serialu. Tym razem wypuścił reklamę centrum handlowego Starcourt Mall w miasteczku Hawkins.

"Stranger Things 3": pierwsza zapowiedź

Z pierwszego filmu promującego 3. już sezon popularnego serialu nie dowiemy się za dużo o samej fabule i perypetiach znanych nam bohaterów. Dowiadujemy się za to, że pojawi się nowa ważna postać grana przez córkę Ethana Hawka i Umy Thurman - Mayę Thurman-Hawke.

Maya Thurman-Hawke zagra niejaką Robin - będzie pracować z lubianym przez wszystkich Stevem w lodziarni w nowo otwartym centrum handlowym w na pozór sennym Hawkins.

Robin opisywana jest jako alternatywna dziewczyna, która jest bardzo skłonna do zabawy. Również ona odkryje, jak mroczne i straszne rzeczy dzieją się w miasteczku.

"Stranger Things 3": co jeszcze wiemy?

Wiemy już, że akcja zacznie się w 1985 roku. Latem w miasteczku otworzy się nowe centrum handlowe, a co więcej pojawią kolejne nowe postaci grane przez Francescę Reale, Cary Elwes i Jake Busey. Przewiduje się, że ich wprowadzenie namiesza w życiu uczuciowym głównych bohaterów.

Nie zabraknie aktorów znanych z poprzednich odcinków serialu. Pojawi się na pewno Millie Bobby Brown jako Eleven, Gaten Matarazzo w roli Dustina i Finn Wolfhard czyli Mike. Razem z nimi akcję poprowadzą Caleb McLaughlin jako Lucas, Noah Schnapp  - filmowy Will - oraz aktorzy ze starszego pokolenia: David Harbour w roli Hoppera i Winona Ryder, czyli Joyce.

Zgodnie z zapowiedziami twórców serialu nowy sezon ma się różnić od tych poprzednich. Millie Bobby Brown, odtwórczyni roli ''Jedenastki'', zdradziła, że bardzo ważnym wątkiem ma być okres dojrzewania jej postaci. Zresztą już końcówka poprzedniego sezonu to całkiem sensownie zapowiadała.

Aktor David Harbour obiecywał, że ten sezon będzie jeszcze mroczniejszy niż poprzednie, ale trudno przewidzieć, co nas czeka, skoro teoretycznie przejścia między dwoma wymiarami zostało zamknięte. Pozostaje nam tylko czekać do 2019 roku.

Więcej o: