W sieci pojawił się pełny zwiastun filmu "Bohemian Rhapsody". Zapowiada się rewelacyjnie

Sieć obiega właśnie oficjalny zwiastun "Bohemian Rhapsody". Film o Freddiem Mercurym wejdzie do polskich kin 2 listopada.

Fani legendarnej grupy Queen na ten film czekali od wielu lat. Biografia Freddiego Mercury'ego trafi do polskich kin już 2 listopada. W sieci pojawił się właśnie oficjalny zwiastun filmu. Zobaczycie go w wideo, które dołączyliśmy do artykułu. 

 

Kilka miesięcy temu do sieci trafiła pierwsza zapowiedź filmu, jednak dopiero teraz możemy zobaczyć pełny trailer. I to jak świetnie zmontowany! W nowym zwiastunie znów możemy usłyszeć największe przeboje Queen. Teaser pokazuje też sceny, których wcześniej nie ujawniano. 

Rami Malek jako Freddie Mercury

W kultowego muzyka wcieli się Rami Malek ("Mr. Robot", ''Need for Speed'', Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2 ). Wcześniej spekulowano, że rolę dostanie Sacha Baron Cohen (znany z roli Borata), który przecież jest bardzo podobny do ekscentrycznego Mercury'ego. 

W zwiastunie "Bohemian Rhapsody" pojawiają się także inni członkowie zespołu; Ben Hardy w roli Rogera Taylora, Gwilym Lee jako Brian May i Joseph Mazzello, który zagra Johna Deacona. 

Choć do premiery zostało jeszcze kilka miesięcy, fani nie mają wątpliwości, że "Bohemian Rhapsody" będzie rewelacyjną produkcją. I my się z nimi absolutnie zgadzamy! 

JT

Więcej o: