Maraton filmów "Sicario" już w ten piątek. Fani premierowo obejrzą kontynuację hitowego kryminału

Fani "Sicario" już w najbliższy piątek będą mogli wybrać się na nocny maraton filmowy, w czasie którego premierowo zobaczą kontynuację kryminalnego hitu - "Sicario 2: Soldado".

"Sicario"  to film w reżyserii Denisa Villeneuve z 2015 roku. Produkcja dostała aż trzy nominacje do Oskara: za najlepsza muzykę, zdjęcia oraz montaż dźwięku. 20 lipca tego roku odbędzie się polska premiera drugiej części filmu "Sicario 2: Soldado"

Z tej okazji w całej Polsce zorganizowano maraton filmowy "Sicario", w trakcie którego widzowie na dużym ekranie będą mogli obejrzeć kontynuację kultowego kryminału. 

Maraton Sicario już w najbliższy piątek

Sieć kin Multikino zorganizowało maraton z cyklu ENEMEF. Już 20 lipca w większości dużych miast w Polsce widzowie będą mogli wybrać się na nocny maraton filmu "Sicario". Bilety można kupić już od 21 złotych. Więcej informacji na stronie organizatora. 

O czym opowiada "Sicario"?

Główną bohaterką filmu jest młoda agentka FBI, w którą wciela się Emily Blunt. Kobieta ściga bossa meksykańskiego kartelu narkotykowego. Podczas tej trudnej i zaskakującej akcji, jej moralność wielokrotnie zostanie wystawiona na próbę. 

W filmie wzięły udział inne, równie znane, gwiazdy światowego formatu, takie jak: Victor Garber ("Titanic", "Legalna blondynka"), Benicio del Toro ("Escobar: Historia nieznana", "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi") czy Josh Brolin ("Avengers: Wojna bez granic", "Faceci w czerni 3").

'Sicario', reż. Denis Villeneuve; plakat"Sicario", reż. Denis Villeneuve; plakat Mat. prasowe

"Sicario 2: Soldado" równie porywające? 

W drugiej części filmu "Sicario" znów zobaczymy Benicio del Toro i Josha Brolina. Tym razem wojna narkotykowa na granicy amerykańsko-meksykańskiej przybiera na sile. By zapobiec kolejnym zagrożeniom agent federalny Matt Graver musi współpracować z zabójcą Alejandro.

Film zebrał bardzo dobre recenzje. Na zagranicznym portalu Imdb.com został oceniony na 7,3/10. 

AG

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

Więcej o: