Na co do kina w sierpniu? Wraca Kubuś Puchatek, będą dwa filmy o Dywizjonie 303

Premiery w sierpniu są liczne i każdy widz będzie miał okazję wybrać coś dla siebie. Zadowoleni będą fani kina akcji, miłośnicy klasycznego Disneya czy entuzjaści polskiego kina sensacyjnego oraz historycznego.

W tym miesiącu nie ma na co narzekać. Wybór filmów będzie duży - oto kilka z propozycji.

"Ant-Man i Osa", 2018, reż. Peyton Reed, prod. Marvel

Materiały promocyjne

W najnowszym filmie ze świata Marvela, Scott Lang łączy siły z Hope Van Dyne. Tym razem otrzymują nową misję od Hanka Pyma, podczas której odkrywają sekrety z przeszłości

Ant-Man i Osa będą musieli tym razem walczyć ze złodziejką Ghost - łatwo nie będzie. Ghost potrafi przenikać przez ściany, zjawia się w białym kostiumie.

Jak poradzi sobie z tym wyzwaniem Ant-Man? Kiedy założy kombinezon może się skurczyć i rozmawiać z mrówkami. Z drugiej strony może się powiększyć i zrobić wielki nawet 20 metrów. Czy te umiejętności mu pomogą? Jego pomocniczka może też latać.

Co ciekawe, w tej części filmu pojawi się nawet Michelle Pfeiffer - wcieli się w pierwszą Osę.  Światowa premiera odbyła się 25 czerwca 2018 roku w Los Angeles. W Polsce film trafi na ekrany 3 sierpnia. 

Mission: Impossible - Fallout, 2018, reż. Christopher McQuarrie, prod. Paramount

Materiały promocyjneMateriały promocyjne Mission: Impossible - Fallout, 2018, reż. Christopher McQuarrie, prod. Paramount

To już 6. część kultowej serii filmów. W tej części Ethan Hunt i jego zespół będą próbowali powstrzymać nuklearną zagładę. W ten sposób walczą z konsekwencji swojej własnej porażki - w poprzedniej części przegrali wszak walkę z Syndykatem.

Ethan walczy z własną przeszłością - czy uda mu się tym razem naprawić własne błędy?

"Odnajdę cię", 2018, reż. Beata Dzianowicz, prod. Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (Warszawa)

Materiały promocyjneMateriały promocyjne Odnajdę cię, 2018, reż. Beata Dzianowicz, prod. Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (Warszawa)

Doświadczona policjantka Justa prowadzi obławę na żołnierza, który doprowadził do śmierci prawie całego swojego oddziału. W wyniku jej błędu ścigany wymyka się z policyjnej pułapki, a ona zostaje wysłana na przymusowy urlop, jednak postanawia doprowadzić sprawę do końca.

 Justa rzuca się w wir prywatnego dochodzenia, a tymczasem zbieg porywa jej córkę Lenę. Trzyma dziewczynkę jako zakładnika i zmusza policjantkę, by pomogła mu doprowadzić do śmierci ostatniego z członków oddziału byłego żołnierza. Justa musi jakoś wybrnąć z patowej sytuacji. 

"Krzysiu, gdzie jesteś?", 2018, reżyser: Marc Forster, prod. Disney

Materiały promocyjneMateriały promocyjne 'Krzysiu, gdzie jesteś?', 2018, reżyser: Marc Forster, prod. Disney

Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek wyruszają ze Stuwiekowego lasu do Londynu. To konieczne, bo mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie. Ale prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, dlatego też jego towarzysze z dzieciństwa znowu się zjawią i postarają mu się pomóc. W roli najsłynniejszego Krzysia wystąpi Ewan McGregor - też jesteście ciekawi, co z tego wyjdzie? 

''Dywizjon 303. Historia prawdziwa'', reż. Denis Delić, prod. Film Media SA

Materiały promocyjneMateriały promocyjne ''Dywizjon 303. Historia prawdziwa'', reż. Denis Delić, prod. Film Media SA

''Dywizjon 303. Historia prawdziwa'' to oparty na powieści  Arkadego Fiedlera film pokazujący losy polskich lotników w Wielkiej Brytanii. Obraz pokazuje jak z wyśmiewanych wyrzutków przekształcają się w legendarną jednostkę lotniczą 0- Dywizjon 303. W Królewskich Siłach Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-ie) nie było im równych.

Nie bali się nawet najbardziej szalonych manewrów, a ich udział w Bitwie o Anglię przeszedł do historii. Obraz skupia się również na ich życiu prywatnym.  

Premiery kinowe w sierpniu [PEŁNA LISTA]:

3 SIERPNIA, PIĄTEK

Ant-Man i Osa
Nieposłuszne
Neapol spowity tajemnicą
Odnajdę cię
Węgierska robota
Jak zostać czarodziejem

10 SIERPNIA, PIĄTEK

Mission: Impossible - Fallout
Człowiek, który zabił Don Kichota
Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach
Młodzi Tytani: Akcja!
Rodziny się nie wybiera
Patryk

17 SIERPNIA, PIĄTEK

Krzysiu, gdzie jesteś?
303. Bitwa o Anglię 2018
Szpieg, który mnie rzucił
Do zobaczenia w zaświatach
Samson
Niesamowita historia Wielkiej Gruszki
Człowiek delfin

24 SIERPNIA, PIĄTEK

Bez litości 2
The Meg
Mroczne umysły
Mile 22
Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem
Loveling


31 SIERPNIA, PIĄTEK


Dywizjon 303. Historia prawdziwa
Bajecznie bogaci Azjaci
Rozpruci na śmierć
Lato
Mali bohaterowie
Zama

Więcej o: