Tak wygląda plan zdjęciowy nowego filmu Quentina Tarantino. Odtworzyli Hollywood z lat 60-tych

"Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino pokaże Fabrykę snów z lat 60. Wyciekło pierwsze nagranie z planu filmowego.

Quentin Taratnino w "Once Upon a Time in Hollywood" pokaże przerażające zbrodnie sekty Charlesa Mansona. Ich ofiarą padła m.in. Sharon Tate, żona Romana Polańskiego.

Plan filmowy "Once Upon a Time in Hollywood"

Leonardo Di Caprio pokazał niedawno pierwsze zdjęcie z filmu, na którym razem z Bradem Pittem jest przebrany w stroje z epoki. Teraz mamy okazję zobaczyć, jak wygląda plenerowy plan zdjęciowy. Akcja "Once Upon a Time in Hollywood" rozgrywa się przecież pod koniec lat 60. w Hollywood. 

Nie zapominajmy, że od tego czasu Los Angeles znacząco się zmieniło, jednak ekipa filmowa Quentina Tarantino na potrzeby produkcji udekorowała i przebudowała nieco kilka ulic w mieście.

Phil Grishayev był w okolicy i nagrał krótki film, który następnie wrzucił do sieci. Takie widoki zobaczymy w kinach:

 

"Once Upon a Time in Hollywood" - fabuła

Nie znamy dokładniejszych szczegółów, jednak jest kilka pewnych informacji. Film będzie opowiadać o morderstwach dokonanych przez Mansona i jego sektę. Znaczące role mają Brad Pitt i Leonardo Di Caprio, którzy wcielają się w przyjaciół -  serialowego gwiazdora westernów i kaskadera. Panowie są sąsiadami Sharon Tate (Margott Robbie), zaś Al Pacino wciela się w agenta postaci odgrywanej przez Leonardo Di Caprio. 

"Once Upon a Time in Hollywood" - gwiazdorska obsada 

Brad Pitt, Leonardo Di Caprio, Margott Robbie i Al Pacino to tylko kilka z dużych nazwisk. Obok nich zagrają aktorzy znani z innych filmów Tarantino: Tim Roth, Michael Madsen i Kurt Russel.

Do tego w roli legendarnego Steve’a McQueena zobaczymy Damiana Lewisa, znanego z 'Homeland' czy 'Kompani Braci'. Pojawi się też Dakota Fanning, która wzięła udział w sadze 'Zmierzch' czy ostatnim przeboju Netflixa 'Alienista' - zagra członkinię sekty Mansona, Lynette Fromme.Grają też Luke Perry, Clifton Collins, Keith Jefferson, Emil Hirsch, Nicholas Hammond i Burt Reynolds.

"Once Upon a Time in Hollywood" - kto jeszcze zagra?

Ciągle nie wiadomo, kto ma zagrać Chalresa Mansona i Romana Polańskiego. Ponoć Jared Leto mówił, że dostał propozycję roli przywódcy sekty. Spekuluje się również o udziale Toma Cruisa.

Premiera "Once Upon a Time In Hollywood" - znacząca data premiery 

"Once Upon a Time In Hollywood" wejdzie do kin 9 sierpnia 2019 roku. To rocznica - 9 sierpnia 1969 roku Sharon Tate została zamordowana. 

 "Once Upon a Time In Hollywood" - ostatni film Tarantino?

Wszyscy zastanawiają się, czy po tej produkcji Quentin Tarantino nie przejdzie na reżyserską emeryturę. Od lat mówił, że ma ambicję nakręcić 10 filmów, bo tyle w zupełności mu wystarczy. Tak się składa, że  "Once Upon a Time In Hollywood" ma właśnie 10. miejsce na liście jego dzieł. Myślicie, że reżyser dotrzyma słowa?

Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

Więcej o: